Wpis z mikrobloga

Przecież to jest ten sam poziom co gdyby pisowski Oskarek dostał własny program w #tvpis . Opłacani przez fundację Batorego, łażą po sejmie w modnie wymemłanych koszulach i 3 rozmiary za dużych marynarkach, zadając pytania w stylu: Sra pan i kończy się papier, kogo z przeciwnej partii prosi pan o przyniesienie rolki? Degradacja totalna dyskusji politycznej. #polityka #tvpiscodzienny #tvp #telewizja #sejm #bekazlewactwa
michalxd21 - Przecież to jest ten sam poziom co gdyby pisowski Oskarek dostał własny ...

źródło: obraz_2024-03-07_134002005

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@michalxd21: wszedłem na ich kanał iobejrzałem trzy filmiki, według mnie wszystko było z nimi okej. Mówię sobie "nie może być tak że porównywani do Oskarka tiktokerzy nie robią nic dla KO" no i odpaliłem czwarty filmik, było tam proste pytanie i nawet posłowi konfederacji udzielili głosu. Więc ja tam podobieństwa nie widzę.
  • Odpowiedz
  • 10
Przecież to jest ten sam poziom co gdyby pisowski Oskarek dostał własny program w #tvpis .


@michalxd21: gówniarze jeszcze nic złego nie zrobili, kasy nie wyłudzili, nikogo nie szczują.
Widziałem pytanie do Kaczyńskiego - z kulturą, a reszta filmów w dosyć lekkim stylu.

Nawet głupie pytanie o papier (mimo że bezbekowe) to na dobrą sprawę odpowiedzi można
  • Odpowiedz
@xfin nic złego

Przecież to taki TVN ale tiktokowy.
Czyli tylko protesty które pokazują w czystej wodzie, zdanie Konfy jest bardzo rzadko dawane, PiSowców podobnie a jak jest to sztandardy jak Czarnek czy Antek.
Tymczasem z uśmiechniętych co chwila jakiś człowiek nowy.
Jak były wybory to w swoich tiktokach z tego co pamiętam namawiali na "bez referendum", ale o odmowie innych kart nie wspominali.
  • Odpowiedz
@missioncritical ja znam. Jeden dzban przebiera się za nauczycielkę i udaje typowe przywary do nich ostatnimi czasy politykując niby niegrozny ale z nimi się zaczął bratać, więc za jakis czas nie zdziwię się jak w strukturach PO bedzie czy innej PL2050.
Oni latają po posłach "ej glosujecie za skrobanką - jakie wasze zdanie - i cyk - Joński, jakiś pisowiec i lewar" - pomijajac zdanie wsiurów z PSL, Konfy czy Fajnopolaków
  • Odpowiedz