Wpis z mikrobloga

  • 0
pewnie rozpoznali frajera, który chwilę wcześniej rzucał cegłówką


@bluzgajacy: też myślałem o tym ale akurat dokonał tego rozpoznania niby policjant najbardziej oddalony z brzegu? Dlatego ta teoria jest mało wiarygodna i naciągana.
  • Odpowiedz
też myślałem o tym ale akurat dokonał tego rozpoznania niby policjant najbardziej oddalony z brzegu?


@dzidek_nowak: rozpoznania dokonał ktoś inny, on tylko "dokonał zatrzymania". Wcale bym się nie zdziwił jak nawet nie trzeba było go rozpoznawać tylko cały czas mieli go pod obserwacją i czekali na dogodny moment.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: z Instytutu Danych z Dupy. Przecież to oczywiste, że policjant w formacji patrzy tylko kogo by tu zgarnąć, żeby media miały co pokazywać. Specjalnie jeszcze stoi z brzegu, żeby wykopek się zastanawiał dlaczego akurat on, a nie któryś ze środka.
Facet albo musiał chwilę wcześniej przyjść z zadaniem zgarnięcia go, albo musiał dostać taki rozkaz na słuchawkę.
  • Odpowiedz
  • 0
Facet albo musiał chwilę wcześniej przyjść z zadaniem zgarnięcia go, albo musiał dostać taki rozkaz na słuchawkę.


@framugabezdrzwi: tak było, nie zmyślasz. Gratki za pracę w odpowiednim dla Ciebie instytucie.
To poniżej też pewnie kopany prosił się o to i w ten sposób się zatrzymuje podejrzanych xDDD
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: dziękuję, praca w IDzD zawsze była moją ambicją ()
Jeśli serio uważasz, że szeregowy policjant tworzący formację od tak wyskakuje do przodu, bo kogoś rozpoznał to bordo masz nieprzypadkowo. A zastanawianie się czemu robi to ktoś z boku, a nie ze środka co rozbiłoby cały szyk, tylko to potwierdza.
  • Odpowiedz