Wpis z mikrobloga

#nowywykop to nie tylko zepsuty portal z gowniana aplikacja ale tez sciek i kumulacja najgorszych ludzi ktorzy tu zostali. Masakra co ja tu czytam, wlasciwie na kazda grupe jest najazd, na rodzicow, na bezdzietnych, na psiarzy, na kobiety, na lewakow, na mezczyzn, ostatnio modne jest na lewandowska xD jak trzeba miec smutne i puste zycie, zeby ciagle analizowac czyjes zycie i to komentowac, wysmiewac, czasem nawet tworzyc jakis kult xD jestescie pelni jadu i zawisci, macie #!$%@? zycie wiec probujecie sie dowartosciowywac probujac obrzydzic sobie zycie innych ludzi. Z jednej strony mnie to bawi ale z drugiej smuci i co najwazniejsze odwazni jedynie pod anonimowym nickiem bo wsrod ludzi z ktorymi rozmawiam na zywo takiego #!$%@? nie doswiadczam.

Powinniscie sie leczyc i to nie obelga a diagnoza

Pozdrawiam przy okazji @WielkiNos bo w ostatnim czasie to jedyna bardziej rozpoznawalna osoba wypiwiadajaca sie z rigczem na tym portalu

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
#oswiadczenie
#oswiadczeniezdupy
#przegryw
#rozowepaski
#niebieskiepaski
  • 25
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik nie chcę nic mówić ale na mnie też jest najazd. Wczoraj lewicowy szur widzący wszędzie konfiarzy zdobył na wpisie bazującym na krwawicy moich wpisów rekordową liczbę plusów największą w historii wszystkich swoich wysrywów.
  • Odpowiedz
@czescmampytanie jesli chodzi o wpis o onlyfansiarach to tam bylem bardziej pelen podziwu za krewtywnosc i rozbawiony no ale kazdy widzi to co chce xd btw. Instagram juz chyba to ukrocil bo takie rolki przestaly mi sie pojawic

Co do sprawy z dziecmi na weselu to szkoda ze nie wkleiles reszty wpisu gdzie wyjasniam swoje stanowisko i to dlaczego tak mysle - co jest rzadkoscia wsrod #!$%@? o ktorych mowie

Swoja droga
  • Odpowiedz
@czescmampytanie przeciez nawet w tamtym wpisie w komentarzu napisalem, ze sednem jest rozbrajajaca kreatywnosc xd ale oczywiscie zrobilem to dlatego, ze jestem mastermind i przewidzialem, ze ktos mi zarzuci #!$%@? sie do innych xd o widze, ze sie tak #!$%@? ze az moderacja musiala interweniowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Elberus: będę mial to w dupie tak jak do tej pory xd nie moje małżeństwo, nie mój rozwód (chociaż Robercika póki co tez nie xd) i przede wszystkim nie moja sprawa xD ale wykop lubi się #!$%@? miedzy wódkę a zakąskę, zwłaszcza jeśli dotyczy to całkowicie obcych ludzi
  • Odpowiedz
@ZielonyRozpustnik: masz strasznie wąskie spojrzenie na świat. tu w gruncie rzeczy nie chodzi o prywatne sprawy czyjegoś małżeństwa tylko o pewien trend.
w dodatku to jego żona dzieli się swoją prywatnością ze światem więc wykopki mają prawo to komentować, a ty im odbierasz to prawo. w imię czego?
  • Odpowiedz