Wpis z mikrobloga

  • 1
@lucasy: Tak, kupiłem go ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poki co bez wiekszych wad.


+ Bateria poki co trzyma 5 dni na wszystkich opcjach włączonych (wiec moze byc tylko lepiej).
+ Ekran jasny, responsywny, wyraźny
+ Tarcza lub ekran nie ma zadnych sladow uzytkowania, chociaz opaska ma juz lekkie przebarwienia na krawedziach).
+ Raz mi bezel wypadl samoczynnie, ale prawdopodobnie dlatego ze go nie dokrecilem.
- Odparzylo mi
@Filip3k91: O, to brzmi dobrze. Myślę o nim intensywnie i byłoby to przejście z mi banda 6.
Powiadomienia spoko?
widać wiadomości z WhatsApp lub sms? kawałek tylko krótki czy przewija się?
Ekran dobry? o jasność mi chodzi w dzień i w nocy czy nie wali po gałach?
Dużo tarcz do wyboru?

No i najważniejsze, subiektywne odczucie, polecasz, jest to lepsze i praktyczniejsze niż miband?
  • 1
@lucasy: Polecam - przeskok miedzy MiBandem 7 który miałem kolosalny. Powiadomienia mozesz przewijac, ale czasem zle wyswietlaja sie polskie znaki lub jakies emotki, ale duzo bardziej czytelne niz na MiBandzie.
Jasnosc dla mnie wporzadku, ale chyba jeszcze nie bylo takiego słońca. W nocy troche po galach wali ale mozesz sobie ustawic tryb nocny.
Tarcz sporo ale nie az tyle ile do MiBandow ale fajniejsze imo.
@Filip3k91: a jeszcze, ten pierscien wymienny, to on w miare stabilnie siedzi? bo czytalem gdzies na reddit ze jest ryzyko ze sie to luzowało będzie. Jak to u Ciebie jest?
  • 1
@lucasy: Miałem tendencje do zabawy nim podczas pracy (np. na spotkaniach), wypadł mi raz faktycznie i zacząłem go trochę mocniej dokręcać, przestałem się nim bawić i sytuacja się nie powtórzyła :D