Wpis z mikrobloga

Dobra, dawać na #primemma Jaca Murański vs Konfident Oświęcimski. A potem żeby wejść na kolejny level absurdu na CLOUT Jaca Murański vs Turbokonfident Masa xD

Czy w 2018 pomyślelibyście, że od obsranej kanapy Freaki rozrosną się do tego poziomu, że Największy Polski Konfident, świadek koronny Jarosław Sokołowski "Masa" będzie się wdawał w pyskówki z jakimś łysiejącym mitomanem z legii pozaziemskiej? xD

#famemma
  • 15
  • Odpowiedz
@marv0oo: nie wiem, dla mnie samo dzwonienie tego typa czy twoje marzenia to już abstrakcja. Ciekawe czy tak do śmiechu jak tobie było wszystkim ludziom, którym zamykał firmy, porywał czy katowal masa ;) wszystko, wszystkim ale to jest #!$%@? gangus, a ty go „chcesz zobaczyć” we freakach ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Seroxik: Oczywiście, że idealnym by było, jakby Masa i cała reszta jego kumpli dostała "Czapę" te lata temu, za to co zrobili,.
Ale nie dostał i nie dostanie, więc dostosowuje "przekaz" do realiów. Jak już musi żyć w społeczeństwie, to niech chociaż będzie z tego beka
  • Odpowiedz
@marv0oo:

Bystrzak wierzy, że w szczepionkach są nadajniki GPS

wydaje mi się, że to dość powszechna dziś wiara, nie zdziwiłbym się gdyby to nawet większość społeczeństwa była, czy zatem mamy społeczeństwo ludzi niepełnosprawnych umysłowo hmm
  • Odpowiedz
  • 0
ydaje mi się, że to dość powszechna dziś wiara


@unknownledger: wyjdź na dwór, to przestaniesz tak myśleć xD tego typu teorie spiskowe to domena osób niesprawnych umysłowo
  • Odpowiedz
@marv0oo:

wyjdź na dwór, to przestaniesz tak myśleć xD

xD Przecież to właśnie przede wszystkim "wychodzenie na dwór" doprowadza mnie do takich a nie innych wniosków, a raczej podejrzeń, że w takim żyję społeczeństwie, w którym wiara ta rośnie w siłę xD A tak dróżką swoją to ciekawi mnie czy za niesprawnych umysłowo w jakiś sposób uważasz też kreacjonistów czy innych wyznawców bardziej tradycyjnych religii( ͡° ͜ʖ ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
niesprawnych umysłowo w jakiś sposób uważasz też kreacjonistów czy innych wyznawców bardziej tradycyjnych religii


@unknownledger: uznaję ich za osoby które z różnych powodów muszą sobie jakieś zjawiska np. śmierć bliskich czy niepowodzenia życiowe, tłumaczyć czymś wyższym.
Czym innym jest wiara w coś czego się nie da udowodnić, od wiary w coś co można bardzo łatwo zanegować. Na istnienie boga nie ma dowodów, ale nie ma też takich na jego nieistnienie. Tymczasem
  • Odpowiedz
@marv0oo:

uznaję ich za osoby które z różnych powodów muszą sobie jakieś zjawiska np. śmierć bliskich czy niepowodzenia życiowe, tłumaczyć czymś wyższym.

"różnych powodów" np.? Czy ten powód to nie jest np. niezbyt dostateczna sprawność umysłowa? Niezbyt rozwinięty umysł nie potrafiący ogarnąć złożoności sytuacji w której się znalazł nie idzie wówczas czasem na skróty, wygodne uproszczenia, proste a mówiąc ciut bardziej pejoratywnie głupie wytłumaczenia?( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
"różnych powodów" np.? Czy ten powód to nie jest np. niezbyt dostateczna sprawność umysłowa?


@unknownledger: dobra, to napiszę ci to co chcesz usłyszeć - dobra, to moja osobista hipokryzja. Uważam osoby które wierzą w jakieś religie za normalniejsze od tych mitomanów co wierzą w płaską ziemię, czy GPSy w szczepionkach. Zadowolony?

Nie mam zamiaru dalej na ten temat dyskutować. Osoby gadające na poważnie o jakiś GPSach w szczepionkach są nienormalne i
  • Odpowiedz
@marv0oo:

dobra, to napiszę ci to co chcesz usłyszeć - dobra, to moja osobista hipokryzja. Uważam osoby które wierzą w jakieś religie za normalniejsze od tych mitomanów co wierzą w płaską ziemię, czy GPSy w szczepionkach.

No wiem, napisałeś już to samo wcześniej, ale w trochę inny sposób.

Zadowolony?

Gdybym był zadowolony, to raczej nie produkowałbym powyższej ściany tekstu. No ale okej niech ci już będzie, niech każdy sobie żyje w
  • Odpowiedz