Wpis z mikrobloga

@Pokojowa: za późno, już poszło że kostka prowokowała rolników i #!$%@?. Tak samo jak niektórzy mają czelność #!$%@?ć, że na Marszu Niepodległości wcale nie było nigdy prowokatorów, chociaż na ten temat powstawały nawet dokumenty z wizualnymi potwierdzeniami.
To jest po prostu bardzo sprytna taktyka znana z 07-15, na którą się łapią co głupsze pelikany.
  • Odpowiedz
@Pokojowa: niech mi ktoś wytłumaczy jak to jest że Ahmed szturmujący polską granicę i rzucający w polskie służby kamieniami jest dobry i trzeba go wpuścić, a rolas który walczy o swoje to zły terrorysta którego trzeba spałować i zagazować, jak wam się to spina wyborcy PO?
  • Odpowiedz
@Pokojowa: No ja mam. Chciałbym jeszcze zdjęcia tych policjantów w cywilu jak robią coś nielegalnego. Bo jak na razie to stoją i obserwują protestujących. I może będzie to dla niektórych szok ale jest to standardowa praktyka, że policjanci w cywilu chodzą pomiędzy protestującymi.
  • Odpowiedz
@ChochlikLucek: właśnie się dowiedziałem że byłego sąsiada aresztowali wczoraj na demonstracji ;)) Mieszka cale życie w mieście, ciotka tylko mu jakieś kawałek pola przepisała ale tego może jest 1/4 ha, więc nie można powiedzieć że z ziemią nie ma nic wspólnego. Inne cechy charakterystyczne: zagorzały pislamista, Polak, katolik;)
  • Odpowiedz