Wpis z mikrobloga

Środa, a o dziwo spotkałem dziś laski idące na imprezę.

Wysokie kozaki, minówy, makijaże, wokoło wszystkim staje jak maszt

Generalnie jest tak, że taka laska ma większy power niż taki piwniczak czy przegryw przez całe życie i co bym ja np. robił to nawet nie zbliżę się do takiego życiowego rozdawania kart jak taka młoda laska. Obojętnie co się zrobi, ile tam się pieniędzy zarobi i co "osiągnie" to to w porównaniu z tym nie ma większego znaczenia.

Wiecznie tylko kompensowanie i skupianie się na tym, że "liczy się to kim jesteś" itp. pierdoły. Chciałbym, żeby raz mnie ktoś potraktował poważnie jak taką laskę i normalnie chciał poznać, nie wiecznie "pomimo czegoś" i skupianie się na "cechach charakteru", bez żadnej chemii.

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow
  • 12
  • Odpowiedz
  • 6
@amefox: @amefox: taaaaaa, widzę to, bajki dla idiotów. Jak pamiętam za młodu wszystkie takie dobre laski, ładne, cycate itd. to dziś są normalnie w związkach i często z kolesiami dynamicznymi z kasą. To dotyczy tylko jakiegoś procenta stereotypowych imprezowiczek. Ja tego kompletnie nie widzę.
  • Odpowiedz
  • 0
@michalo866 Na odwrót, one znalazły sobie faceta w tym małym procencie mężczyzn, którzy chcieli je poznać. Poza tym, jeśli znasz ich związek jedynie ze zdjęć na instagramie, to się grubo możesz przejechać na tym, co się dzieje w domu
  • Odpowiedz
  • 6
@amefox: zupełnie tego nie widzę. Te wszystkie "klasowe laski" z dawnych lat albo dobre laski studentki to w większości mają udane życie. Domy, dzieci, facet itp. dalej dużo życia towarzyskiego.
  • Odpowiedz
Chciałbym, żeby raz mnie ktoś potraktował poważnie jak taką laskę i normalnie chciał poznać


@michalo866: x kurła de. Ktoś poważnie traktuje takie laski? Chyba tylko normalnie jako obiekt seksualny. Ktoś poważnie chce je poznać? Chyba tylko normalnie przelecieć. Ale co ja tam wiem. Moja dupa nigdy nie wzbudzała westchnień przegrywów, a ja nigdy nie byłam na tyle pokopana, żeby za fejm rezygnować z siebie. Odpowiadam zielonce na baita, czyli i
  • Odpowiedz
więcej osób na nie zwraca uwagę, ale to nie znaczy że wszyscy tylko uprawiać seks i zostawić, z pewnością mają całą masę adoratorów


@debi5s: mireczku, o czym Ty do mnie rozmawiasz? Z masą adoratorów stworzę udany związek? Z masą adoratorów spłodzę i wychowam dzieci? Z masą adoratorów będę mieć szczęśliwą rodzinę? Przecież to bez sensu. Op napisał o imprezowych harpiach, które zobaczył na ulicy (to i tak pewnie ściema), a
  • Odpowiedz
@michalo866: bo prawdą jest to co piszesz. Jak laska jest ładna to nie ma znaczenia jak tu niektórzy piszą, czy się szlaja po imprezach w kozakach, czy każdy patrzy na nie jak na ruchanie. Był tez post, że do związku się nie nadadzą. Po pierwsze to za 5 lat dalej one będą w większości atrakcyjne, zmienia nawyki więc ktoś nowy je poznając nie będzie wiedział co było x lat temu,
  • Odpowiedz