Wpis z mikrobloga

Mentzen rzucał w policję kostką brukową? xD


@dom_perignon: Raczej wydaje mi sie ze nie. Czy stal po tej stronie co rzucala i dostal gazem rykoszetem? Wydaje mi sie dosc prawdopodobne.

Poki co to chyba nie ma gazu kierowanego - to nie jest dron.
  • Odpowiedz
Ale skąd wiesz że rolnicy rzucali kostkę brukową?


@Androo: zwrot (nie mylic z kierunkiem):

Kostka leciala w strone policji czy w strone protestujacych?

Protestowal kto? Nauczyciele? Gornicy? Pielegniarki?
  • Odpowiedz
Serio wierzysz w to że rolnicy rzucali kostką brukową w Policje? Przecież to typowa prowokacja uśmiechniętej polski vel tusk. Wczoraj się urodziłeś?


@Androo: Czy kostka leciala w strone policji? Tak czy nie?
Jeszcze raz zapytam - protestowali nauczyciele? Jesli tak to nauczycielerzucali kostka w policje.

Przykro mi miras - jak nie potrafisz opanowac czegos co sam stworzyles to jestes za to odpowiedzialny.
  • Odpowiedz
Jeszcze raz zapytam - protestowali nauczyciele? Jesli tak to nauczycielerzucali kostka w policje.


@gorzki99: Może dlatego że PiS nie stosował takich bandyckich metod prowokacyjnych jak rząd uśmiechniętej polski vel tusk?
Widać jednak że wczoraj się urodziłeś jak nie pamiętasz co działo się na marszach niepodległości.
  • Odpowiedz
Może dlatego że PiS nie stosował takich bandyckich metod prowokacyjnych jak rząd uśmiechniętej polski vel tusk?


@Androo: Lamanie reki przez policanta w cywilu sie nie liczy co nie?

Widać jednak że wczoraj się urodziłeś jak nie pamiętasz co działo się na marszach niepodległości.


Pamietam jak chlonna wiedzy mlodziez postanowila pojsc do empiku poczytac. Ale ze za zimno mieli ( bo to w koncu listopad) to postanowili rozpalic ognisko zeby sie ogrzac.
  • Odpowiedz
P.S no i co ten Twoj drugi link pokazuje? Znow dokladnie nic.


@gorzki99: To musisz iść na wizytę do okulisty skoro nie widzisz jak policjant bierze z ziemi kawałek kostki i rzuca w protestujących. Ale rozumiem że nie pasuje to do twojej narracji więc nie widzisz.

Nie mam nic do Policji ale takich prowokacji nie było za PiSu. Aktualne działania to typowe prowokacje za czasów Tuska. Nic się nie zmieniło. Uśmiechnięta
  • Odpowiedz
@Androo: A ta kostka sie tam magicznie znalazla? teleportowala sie? Ufoki zrobili "beam me"?

Policja bardzo czesto "odrzuca" petardy itp. Jakby stracili teren to nie zostawiaja potencjalnej amunicji.

NIebede musial isc do okulisty jak pokazesz filmik jak policja wywywa kostke i rzuca. Dajesz miras - takich filmikow sa tysiace prawda? PRAWDA?
  • Odpowiedz