Wpis z mikrobloga

Nie no wysiadam, w każdym poradniku piszą co innego. Czy może mi ktoś łopatologicznie napisać co potrzebuję żeby zainstalować #miui na #sgs3? Najlepiej jak najprościej, bo nie ogarniam tego wszystkiego.

#mirkipomocy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kujtek: a dałoby się jakoś prościej? Bo patrząc na to w przygotowaniach nic nie ma o cwm, które nagle pojawia się w połowie instalacji. Do tego nie wiem czy mam ściągnąć któreś z cwm dostępnych w sklepie play, czy może coś stąd. No nie ogarniam, za dużo tego. Chyba powinienem wrócić do #nokia3310.
  • Odpowiedz
@leworwel: CF-ROOT instaluje w telefonie CWM

spokojnie, teraz jesteś w fazie "kurde o co tu kaman?". przed tobą faza "ahaaa, to nie takie trudne", potem "nowy rom z rana jak śmietana", następnie "nudzi mnie to grzebanie" a na końcu "irytuje mnie lagowanie/grzebanie. wp czy ios?"

poczyniłeś jakieś kroki?
  • Odpowiedz
  • 0
@kujtek: nie, wyłączyłem kompa i czekałem na cud w postaci powiadomienia. W moim wcześniejszym wpisie napisano mi, że cf-root zmienia czasami flagę knox na 1. Prawda to? A jeśli tak to da się to jakoś cofnąć?
  • Odpowiedz
  • 0
@kujtek: czyli jak wrzucę CF-ROOT to CWM też będę już miał. Coś jeszcze potrzebuję? W tutorialu MIUI piszą że mam wrzucić jakieś customowe jądro żeby uniknąć SD. Jak wrzucę to jądro to będę mógł kiedyś przywrócić cały system, łącznie ze starym jądrem?
  • Odpowiedz