Wpis z mikrobloga

Słusznie zwróciliście uwagę, że #rozdajo ma być prawilne, czyli za plusika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

I takie też będzie! Dajcie znać, jaką najbardziej nieDOPASOWANĄ do siebie ofertę pracy otrzymaliście w swojej karierze? Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Do zgarnięcia są bluzy i konsolki Game & Watch ( ͡ ͜ʖ ͡)

Na odpowiedzi czekamy do 10.03.2024, a zwycięzcy będą mieli możliwość wyboru najbardziej DOPASOWANEJ do siebie wersji konsoli!

Jeśli chcecie dostawać TYLKO DOPASOWANE oferty pracy, to skorzystajcie z naszego Matchmakingu. To nowa funkcja naszego portalu, w której wypełniasz swoje wymagania odnośnie oferty - jeśli Twoje wymagania połączą się z ofertą pracy, rekruter poprosi o kontakt. Wtedy to Ty decydujesz, czy chcesz rozmawiać i to tylko o ofertach pracy, które spełniają Twoje oczekiwania! Zero spamu – tylko dopasowane oferty pracy, z widełkami jakich chcesz!

#pytanie #justjoinit #programowanie #praca #pracait #technologia #security #programista15k
  • 29
@JustJoinIT: księgowa, z wymaganiem ukończenia studiów kierunkowych i jakichś 2 lat doświadczenia w zawodzie... a ja z wykształceniem bibliotekarskim i kilkoma latami pracy w tym zawodzie xD
Do dziś pamiętam wysiłek umysłowy malujący się na twarzy pani w MUP jak zapytałam, czy uważa, że ktokolwiek mnie tam zatrudni przy takich wymaganiach
@JustJoinIT: Najbardziej niedopasowaną ofertą pracy jaką dostałem była praca w osiedlowym sklepiku monopolowym. To był okres gdy pracowałem nad sobą, gdzie to po wieloletnich imprezach ze znajomymi, zauważyłem, że coraz bardziej jestem uzależniony od alkoholu. Stare dobre/niedobre czasy młodości. Postanowiłem z tym walczyć i dość stanowczo odłączyłem się od tych bardziej toksycznych znajomych gdzie jedynym ich zajęcie było upijanie się i siedzenie na tzw. melinie. Rzuciłem palenie i mocno ograniczyłem alkohol.
Słusznie zwróciliście uwagę, że #rozdajo ma być prawilne, czyli za plusika ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


I takie też będzie! Dajcie znać, jaką najbardziej nieDOPASOWANĄ do siebie ofertę pracy otrzymaliście w swojej karierze? Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@JustJoinIT: Niedopasowane to ja dostaje od was rozdajo. Weźcie
@JustJoinIT chciałem po szkole pracować przynajmniej przy komputerze. Poszedłem do PUP o staż i wysłali mnie do hurtowni handlującej warzywami. Miałem nosić towar i zamiatać halę. Odmówiłem.
@JustJoinIT: na JDG mam zajebiscie dużo wolnego czasu no i żeby go nie marnować na leżenie i netflixa stwierdziłem, że może jakaś praca zdalna? Dodatkowy hajs chciałem przeznaczyć na swoje hobby.

Nie mam żadnego wykształcenia w IT więc domyślacie się, że o pracy zdalnej to mogę pomarzyć no i po przeglądnięciu setek ogłoszeń dostałem odpowiedź z ogłoszenia w którym szukali moderatorów czatów. XD

Dostałem odpowiedź a potem PDF z instrukcją sextingu.