Wpis z mikrobloga

Takimi akcjami rolnicy tylko odpychają od siebie opinię publiczną:
- niszczenie nawierzchni i rzucanie kostką w Policję (WTF),
- palenie opon,
- palenie trumny,
- agresja i agresja,
Tak to jest jak za protesty biorą się Janusze.

Oni serio myślą, że rozróbami i robieniem syfu zaskarbią sobie sympatyków? Jestem jeszcze sympatykiem, ale zmienia się to z każdym kolejnym "protestem" i robieniem #!$%@? z logiki przez rolników. Widziałem porządnie przygotowanych protestujących jeden raz, na spotkaniu z Tuskiem. Reszta sytuacji to hołota. Nie pieprzcie o nastawianiu przeciw rolnikom, bo oni sami to sobie robią. Uciszyć i spacyfikować januszerkę, wystawić inteligentnych ludzi, żeby przedstawiali postulaty. I ustalić jakie te postulaty są, bo każdy rolnik ma chyba inne....
Ustrukturyzować to jakoś, bo to wstyd i burdy, a nie protesty. Sami umniejszają swojej sprawie.

#rolnictwo #protest #polityka #sejm ##!$%@?
  • 3
  • Odpowiedz
  • 2
@Biskupator pisowcy z konfederatami w praktyce. Protestują przeciwko prawu, które sami wprowadzali i którym się promowali, niszczą mienie publiczne, wszczyna ja burdy, promują kibolskie zachowania i mają pretensje do całego świata, że komuś się to nie podoba, a policja przeciwstawić się agresji tych prostaków, zanim zdemolują wszystko na swojej drodze. Patologia.
  • Odpowiedz