Wpis z mikrobloga

Zgodzicie się z tym, że gol Jacka Krzynówka z Portugalią to najlepsza bramka reprezentacji Polski w XXI wieku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Według oficjalnej strony UEFA to samobój bramkarza Ricardo, ale dla mnie to okradzenie Jacka z gola.
Mówię nie tylko o urodzie tej bramki, ale też o wadze spotkania (awans z 1. miejsca na Euro 2008), klasie rywala, legendarnym Estadio da Luz, i o samej bezczelności Krzynówka, żeby tak huknąć z 30 metrów w 87 minucie xD
#mecz #reprezentacja #golgif
Lolenson1888 - Zgodzicie się z tym, że gol Jacka Krzynówka z Portugalią to najlepsza ...
  • 17
@Lolenson1888: dwa razy się odbiło. Raz od któregoś obrońcy i drugi raz od bramkarza. Jakby nie było któregokolwiek z odbić to by nie wpadło do bramki, więc zdecydowanie samobój, choć po bardzo ładnym strzale.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Lolenson1888: Nie wiem czy to była bezczelność, Jacek często tak ładował z dalekiego dystansu i najczęściej gdzieś w trybuny. Oglądałem ten mecz w pubie i pamiętam jak kilka osób tuż przez golem krzyczało „tylko nie strzelaj!” xD
Ale jak siadło raz na jakiś czas to nie było co zbierać, podobnego gola z pomocą bramkarza strzelił Realowi w LM.
Według oficjalnej strony UEFA to samobój bramkarza Ricardo, ale dla mnie to okradzenie Jacka z gola.


@Lolenson1888: przecież gdyby piłka nie odbiła się od bramkarza to by nie było żadnego gola, więc tu nie ma mowy o żadnym okradzeniu
@Lolenson1888: Najpiękniejszy gol w historii to laga z 30 metrów i rykoszet od obrońcy? Ja ogólnie mam awersje do "najlepszych" bramek strzelanych z 30m. Wszystkie sa takie same, do tego 30 razy kopniesz i raz każdemu wyjdzie. No chyba że takie perły jak Roberto Carlos. Ogólnie bardziej cenę, fajne akcje z golem lub własne cieżko wypracowane umiejętnościami, a nie lutą zza pola.
@Lolenson1888: zdecydowanie najlepsza bramka biorąc pod uwagę wagę spotkania, rangę przeciwnika i nieprzewidywalność akcji oraz meczu, ale jedno mnie zastanawia. Zawsze myślałem że ten gol został zaliczony Jackowi - kiedyś były trochę inne przepisy niż teraz i pamiętam, że to zostało zaliczone jako gol Krzynówka. Co oni wstecznie zmieniają kto strzelił gola? XD