Wpis z mikrobloga

Ceny mieszkań nie spadną, a nawet jeśli kryzys się zakończy, to nadal nie będzie cię stać na mieszkanie!


Stworzyłem scenariusz na podstawie danych, historycznych sytuacji, analizy rynku, wszystko na podstawie badań i prac naukowych na temat przyszłości rynku nieruchomości w Polsce.

Postaram się zmieścić w 8 min, jak inne filmy na moim kanale, mam nadzieje, że się spodoba i wyrobie się z montażem do wieczora:)



Jeżeli chcesz być wołany na jutrzejszy film, PLUSUJ!

#nieruchomosci #ciekawostki ##!$%@? #youtube
Antybuka - Ceny mieszkań nie spadną, a nawet jeśli kryzys się zakończy, to nadal nie ...

źródło: wykop miniaturka jako tako na 30%

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Ciekawostka, wiecie, że średnie małżeństwo w Ameryca w latach 90, gdy zamieszkało z teściami, mając średnie zarobki (w polsce dzisiaj 5400zł netto) było w stanie w 1 ROK uzbierać gotówkę, żeby kupić sobie przeciętny dom w stanach? (130m2), totalna abstrakcja na dziejsze czasy xD


@Antybuka: Ja #!$%@?ę ()

A ja dzisiaj zarabiając 5x średnich krajowych miesięcznie w rok odłożyłem jedynie na wkład własny, kolejne 5 lat będzie
  • Odpowiedz
Ciekawostka, wiecie, że średnie małżeństwo w Ameryca w latach 90, gdy zamieszkało z teściami, mając średnie zarobki (w polsce dzisiaj 5400zł netto) było w stanie w 1 ROK uzbierać gotówkę, żeby kupić sobie przeciętny dom w stanach? (130m2), totalna abstrakcja na dziejsze czasy xD


@Antybuka: Robiłem kiedyś o tym wpis kilka miesięcy temu to wzrostwicze pisali że to byli inne czasy i teraz w domu masz zmywarkę więc jest drożej, a
  • Odpowiedz
  • 0
@PfefferWerfer no widzisz, a ja w dokładnie 4 lata i 10 miesięcy odłożyłem na mieszkanie +36m2 garażu, a kolejne 8 msc zbierałem na wykończenie pod klucz. I o czymś to świadczy?
  • Odpowiedz
  • 0
Będe publikował film, i w sumie ciekawi mnie jedna rzecz, pisze ten komentarz tutaj przed publikacją.
W filmie specjalnie umieściłem jeden błąd merytoryczny, ciekawi mnie czy ludzie się połapią.

Ciekawy też jest odbiór samej zapowiedzi, napisałem, że ,,montuje film" a realnie dostałem prywatną wiadomosć i 10% plusów poszło pod komentarz, że nie dodałem linku, ciekawi mnie grupa docelowa, szczególnie, że film nie będzie się wbijał w wyobrażenie ludzi na temat wzrostów, Złych
Antybuka - Będe publikował film, i w sumie ciekawi mnie jedna rzecz, pisze ten koment...

źródło: d1e08668-5036-43a3-bf79-1126cb1a8e32

Pobierz
  • Odpowiedz