Wpis z mikrobloga

Co tu sie wydarzyło..

Przed chwilą zostało usunięte w bardzo szybkim tempie znalezisko o tym gwałcicielu z warszawy - Okrzykniętym przez neur0pe kat0lem, p0lakiem i innymi podobnymi określeniami, jakimi kochają obrażać Polaków. https://wykop.pl/link/7385733/gwalciciel-z-warszawy-to-trans-prostytutka

Spadło z powodu:

naruszenie regulaminu - informacja nieprawdziwa, brak wiarygodnych źródeł informacji.


Wiemy, że modlił sie codziennie i chodził co niedziele do kościoła, bo nosił na szyi krzyż - i to jest wiarygodne. Jednak nie jest to prawda, że był transem lub miał swoje różne fetysze - o nie, to już nie prawda. Chociaż zdjęcia wskazują na coś innego xD

https://www.magnapolonia.org/gwalciciel-z-warszawy-to-trans-prostytutka/

To ciekawe, jak z jednej strony skupiają sie na krzyżu, mówiąc o złym kat0lu p0laku, ale jak pojawiają sie ciekawe zdjęcia w których przebiera sie za kobiete i szuka trans kobiety, która chciałaby go podupczyć, to już jest informacja nieprawdziwa / brak wiarygodnych źródeł xD

To jest naprawdę fascynujące..

Sam czyn do którego sie dopuścił + te screeny dają wiele do myślenia.
#bekazlewactwa #neuropa
  • 30
@Mr_3nKi_: Bo napisałeś że jak ma krzyżyk na szyi to jest przebierańcem, wydaje mi się że to było combo 2x.

Poza tym krzyża na szyi też nikt nie nosi dla mody od 10 lat będzie już. To nie są czasy Tokio Hotel czy -Oz-.
Bo napisałeś że jak ma krzyżyk na szyi to jest przebierańcem, wydaje mi się że to było combo 2x.


@SarahC: Okej..

Poza tym krzyża na szyi też nikt nie nosi dla mody od 10 lat będzie już. To nie są czasy Tokio Hotel czy -Oz-.


To twoje zdanie. Wielu robi sobie tatuaże krzyża ( bo to modne) albo nosi szpanerski drogi naszyjnik z krzyżem, bo to też modne. Dlaczego nie miał
@pod_sloncem_szatana: No to źle zrozumiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po prostu mam odczucie, że masz coś do mnie - może dlatego źle cie zrozumiałem.

Nie pomyślałem o alternatywach, a to strzał w 10. Myślałem bardziej nad artystami muzycznymi itp.