Wpis z mikrobloga

Dobrze, że Revolut nie pozwolił przelać całości krypto na Binance, tylko połowę, a w Revolucie nie sprzedałem tej drugiej połowy. Myślę trzewo, ale np, nie ustawię stop loss, bo chciwość. Popełniam ciągle te same błędy. Czy jakaś giełda ma funkcjonalność, aby stop lossy i limit sprzedaży przesuwać systematycznie w górę? Grid na Binance nie do końca, bo on systematycznie dokupuje i chyba nie da się tak ustawić, żeby nie dokupował, tylko przesuwał te limity. Nie jestem w stanie 24h na dobę sam tego robić. #kryptowaluty #bitcoin
  • 10
@SendMeAnAngel: lol, a skąd wiesz gdzie nastąpi odbicie? Wiekszosc stoplosow to są stopprofity bo zaraz po zejściu do nich cena odbiją, więc najlepiej miec dodatkowe ordery zakupowe na miejscu SL chyba ze gadamy o dzwigni, ale nie gadamy o dzwigni
@elementarz1: No i dlatego trzeba sprzedać jak jest duża presja sprzedażowa i jak się uspokoi, to odkupić. Binance chyba też ma takie typy zleceń, a jak nie, to zostaje grać botem. Bo ciężko co chwilę ogarniać giełdę.
@SendMeAnAngel: długo jestes w krypto? jak boisz się być na minusie to nigdy nie bedziesz na plusie, a w zarabianiu nie chodzi o to że trzeba być zawsze na plus, chodzi o realizowanie zyskow i nierealizowanie strat, a SL to realizacja strat, elo