Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? słuchanie Januszy na hali którzy wszystko wiedzą, wszystko zrobią najlepiej, ale z drugiej strony #!$%@?ą robotę i zwalniają się od 20 lat I TO WSZYSTKO PO RAZ SETNY bo przecież trzeba ciągle narzekać dobija chłopa w kołchozie. Ciągłe narzekanie na życie, politykę, robotę, szefa "złodzieja" "debila". A szkoda strzempić ryja.

Dajcie plusa mirasy czy kopa w dupe żebym wziął się za siebie i zmienił to toksyczne środowisko. Też tak macie/mieliście mirasy?

#kolchoz #pracbaza #januszex #przegryw
  • 2
@Kadet20 olej ten januszex miras chyba że nie masz lepszej opcji i jak się zwolnisz to pełnoskalowy neet cię czeka,ja pracuję w Niemczech obecnie ale pracowałem w nie jednym polskim k0łchozie i doskonale znam temat i powiem tak,Polski Janusz nigdy mnie nie zobaczy w swych progach,dla mnie to jak obozy zagłady trochę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@?ą robotę i zwalniają się od 20 lat


@Kadet20: przez dokładnie takich ludzi istnieją właśnie kołchozy i januszexy, ale są to głównie ludzie, którzy przeżyli parówkizm lat 90 i 2k, do dzisiaj żyją strachem bezrobocia 20% i do dzisiaj tych samych ludzi janusz potrafi straszyć że ma 20 Ukraińców za bramą na jego miejsce xd