Wpis z mikrobloga

@balticporter: Twoja radość jest w pełni uzasadniona, dzień kobiet a raczej mentalność bardzo wielu z nich podczas tego dnia to rak i pułapka kulturowo-społeczna. Sam co prawda nie mam jakiegoś problemu, że takie święto istnieje i składam życzenia komu trzeba natomiast po prostu nie trawię tego wręcz wymuszania przez sporą część kobiet specjalnego traktowania tego dnia ich oraz mężczyzn którzy próbują wymusić na innych facetach bycie takim podnóżkiem kobiety tego dnia.
  • Odpowiedz
  • 32
@Cztero0404 no ja po tym jak już wypisałem urlop i został on zaakceptowany przez przełożonego, to nagle słyszę teksty w oddali korytarza: "Wolne? W piątek, dzień kobiet? Kto mu na to pozwolił?"
  • Odpowiedz
no ja po tym jak już wypisałem urlop i został on zaakceptowany przez przełożonego, to nagle słyszę teksty w oddali korytarza: "Wolne? W piątek, dzień kobiet? Kto mu na to pozwolił?"


@balticporter: ''jesteś mężczyzną więc powinieneś pracować w dzień kobiet'' To akurat również jest motyw znany i lubiany, element folkloru polskiego.
  • Odpowiedz
  • 10
@Xefirex mam tyle urlopu, że spoko mogę sobie na to pozwolić, a przy okazji połączyć przyjemnie z pożytecznym, odpocząć na chacie i ominąć kobiecy cyrk ( ͡º ͜ʖ͡º) więc to zadne marnowanie urlopu
  • Odpowiedz