Wpis z mikrobloga

@Czerwone_Stringi idealnie jest jak jest poniżej 0, ale teraz też jest fajnie, ogólnie tak do 10 stopni jest ok, potem już dla mnie za ciepło, dla mnie przez cały rok temperatura by mogła nie przekraczać 10 stopni
@Zoyav: Gdyby nie okropny luty to taka pogoda w marcu byłaby idealna. Jednak przez to co działo się przez ostatnie tygodnie to jednak chciałoby się chociaż kilka dni całodobowego mrozu.

Chociaż straszenie powrotem zimy już wjechało na całego do mainstreamu mimo, że będziemy mieli wręcz książkowy przykład przedwiośnia.
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Hipokryzja to cieszenie się z ekstremalnie ciepłego lutego wiedząc, że nadejście mniejszego lub większego ochłodzenia jest niemal pewne. I "lubiący ciepło" to podludzie którzy i tak narzekali cały miesiąc.

Czekam na twój wpis z innego konta (nie wiem ile ich masz).
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: Możesz się zdziwić, ale nie jesteś w TOP10 moich najważniejszych zadań w najbliższym czasie.

Ale doczekasz się. Póki co ciesz się, że moderacja ma #!$%@? na łamanie regulaminu które wymaga czegoś więcej niż sprawdzenie czy użyto niecenzuralnych słów.
@Archaniol_bo_rzyga_bryje: To już raczej wina postępującego ogłupienia społeczeństwa, którego jesteś idealnym przykładem.

Kiedyś próbowałem edukować takich przygłupów, ale to nie ma sensu. Po prostu trzeba nazywać rzeczy po imieniu.

A że moderacja to też denialiści klimatycznie to czasem różnie się to kończy. Internet nie jest sprawiedliwym miejscem dla inteligentnych i oświeconych ludzi.