Wpis z mikrobloga

Uczę się angielskiego na zajęciach grupowych 3-4 osoby. Niezbyt jestem zadowolony. Płacę 50zł za lekcję 90min. Szukam alternatywy. W jaki sposób są prowadzone lekcje na preply? Czy jak będę kazdą lekcję miec z tym samym lektorem, to czy ta nauka jest jakos usystematyzowana? Czy moze wbijasz do lektora i poprostu gadacie o dupie maryny? Interesuje mnie nauczanie indywidualne. Dam radę za 5 dych za lekcję znaleźć fajnego lektora? Mój poziom b1.
#preply #naukaangielskiego #naukajezykow
  • 8
Płacę 50zł za lekcję 90min.


@mr_ponglish: Trochę drogo... ja za ~70 zł mam zajęcia indywidualne. (w sumie to z niemieckiego, ale angielski miałem w tej cenie, 2 lata temu)

Dam radę za 5 dych za lekcję znaleźć fajnego lektora? Mój poziom b1.


@mr_ponglish: Wymagasz więcej za tą samą kwotę? :)

Czy jak będę kazdą lekcję miec z tym samym lektorem, to czy ta nauka jest jakos usystematyzowana? Czy moze wbijasz
Dam radę za 5 dych za lekcję znaleźć fajnego lektora?


@mr_ponglish: Na preply tak. Szukaj po południowej Afryce, a znajdziesz jeszcze taniej.
W preply kupujesz sobie 1godzinę tygodniowo i możesz za harmonogramować ją u dowolnych tutorów. Niktórzy tutorzy prowadzą jakieś tam lekcje usystematyzowane, ale gro z nich jest po to, aby z Tobą rozmawiać. Potrafią wypowiadać się wolno, mają jakieś tam kursy, certyfikaty etc. Najważniejsze to gadać z kimś po angielsku
Czy jak będę kazdą lekcję miec z tym samym lektorem, to czy ta nauka jest jakos usystematyzowana? Czy moze wbijasz do lektora i poprostu gadacie o dupie maryny


@mr_ponglish: na preply zależy, większość tutorów na preply nie ma swoich materiałów i korzystasz z gotowców na preply, najczęściej ty wybierasz temat, raczej nie wybierałbym lasek co maja 20 21 lat bo mam wrażenie, że one nie mają za dużo do gadania.

szukaj