Wpis z mikrobloga

Miałem na allegro do wyboru przesyłkę pocztą polską za 4zł i inpostem za 10zł.
Niestety cebula wygrała i żałuję tego.

Inpostem bym miał na drugi dzień.
Poczta polska 5 dzień nie potrafi tego wysłać z wrocławia. To jest #!$%@? dramat.

I oni się dziwią że nikt nie chce pocztą wysyłać i że to generuje starty, skoro listu nie potrafią wysłać.

Tego samego dnia zamawiałem na aliexpress. Jestem ciekawy co szybciej dojdzie

#pocztapolska #inpost
RJ45 - Miałem na allegro do wyboru przesyłkę pocztą polską za 4zł i inpostem za 10zł....

źródło: image

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@ZiobroZaskoczenia: nadal gorzej niż inpost XD

Przesyłki do paczkomatu z drugiego końca polski jadą do mnie w mniej niż 24h. Jak zamówię przed 14-16 (zależy o której sprzedawca nada) na drugi dzień o 12 mam w paczkomacie.
  • Odpowiedz
@RJ45: Kiedyś przez 2 tygodnie czekałem na przesyłkę z Allegro, wysłaną pocztą do Poznania... przez całe te 2 tygodnie leżała w Komornikach. Po rozmowie ze sprzedawcą na Allegro usłyszałem, że albo się chce tanio pocztą, albo szybko kurierem. Anulowałem zamówienie i zdecydowałem się na wysyłkę kurierską, nie pamiętam dokładnie którą firmą, ale przesyłka dotarła po 2 dniach. Anulowana paczka zdążyła dojść do Wrocławia przez kolejny tydzień i została dopiero później zawrócona
  • Odpowiedz
@RJ45 Ja czasem dostaję paczki przez PP i wysłane do 14 zwykle na drugi dzień są u mnie. Czasem się zdarza że 2 dni idą. Niektóre firmy nie mają Inpostu a od czasu jak firmy kurierskie zaczęły zatrudniać jełopów to praktycznie każda paczka od DHL i UPS była awizowana bo nikogo nie zastali w domu XD Oczywiście w domu zawsze ktoś jest, nikt nie dzwoni, nawet nie pojawia się przed domem i
  • Odpowiedz
@RJ45:
- Halinko, coś mi tu wyskoczyło na komputerze, że list oczekuje na sortowanie
- Wiem, też mi to wczoraj wyskoczyło Bożenko, wciśnij DELETE to zniknie
  • Odpowiedz
@RJ45:
To jest list, a nie paczka. Listy mają uproszczone śledzenie, będzie tylko informacja o nadaniu, a następnie dopiero o przekazaniu do doręczenia. Nie będzie żadnych statusów pośrednich.

@ZiobroZaskoczenia
To jest MiniPrzesyłka Allegro, jeszcze tańsza i wolniejsza niż list ekonomiczny.
  • Odpowiedz
@RJ45: wolałbym dodatkową dychę dopłacić jeszcze inpostowi niż za darmo "dostać" paczkę od poczty polskiej. Przecież to czy coś dojdzie czy nie dojdzie to jak gra w lotka.
  • Odpowiedz