Wpis z mikrobloga

@Itslilianka: takie, że były mąż był partnerem, a były partner nie musiał być mężem. Byłe partnerki mogą się tak zachowywać niezależnie, czy były żonami
@revente ale dziecko samo nie rozporządza alimentami i fizycznie dostaje je matka i nie powiesz mi że alimenty są w wysokości tylko by zaspokoić potrzeby dziecka podzielone na 1/2 bo matka też powinna partycypować w kosztach utrzymania dzieciaka.
Jak widzę kwoty zasadzonych alimentów to wychodzi na to że taniej wziąć porsche w kredycie niż rozwód z polką orzekany przez sędzinę
nie powiesz mi że alimenty są w wysokości tylko by zaspokoić potrzeby dziecka podzielone na 1/2

Nikt nie mówi że są w takiej wysokości. W sumie #!$%@? wie jaka jest logika przy zasądzaniu tych kwot ¯\(ツ)/¯.
@motonita: no tak skoro rodzic nie realizuje kontaktów to dziecko ma nie jeść super plan.

Obecnie jest tak, że jak się pójdzie do Sądu to w ciągu kilku tygodni dostaje się postanowienie o zagrożeniu nakazaniem zapłaty rodzicowi który nie realizuje kontaktów, to zwykle sa kwoty ok. 500 zł za każdy nierealizowany kontakt. Jak zagrożenie nie pomaga to się idzie do Sądu i w kilka dni Sąd nakazuje zapłatę temu rodzicowi aż
@Aokx: u mnie jest podobnie. Z tym, że jeszcze widuję dziecko. Matka nastawia je przeciwko mnie, mówiąc że jestem ten zły, przy czym opowiada jaki to jej kochanek (dla niego rozbiła rodzinę) jest wspaniały, dobry i kochany oraz jak bardzo się kochają. Dziecko mieszka na przemian w 3 domach. Na co dzień z matką, co drugi weekend z tatą na 2,5 dnia i co drugi weekend w domu kochanka matki, na