Wpis z mikrobloga

#mechanikasamochodowa #diagnostykasamochodowa
Kupiłem kiedyś takie coś pod Obd2, chciałem sobie podpiąć pod Nissana Primere P12 i łączy się to z telefonem, aplikacja Torque też się z tym dogaduje ale brak jest komunikacji ECU
To jest śmietnik jakiś (opinie ma dobre to urządzenie) czy kupić coś innego? Mam dwa auta z żadnym się nie łączy z kompem
ZiobroZaskoczenia - #mechanikasamochodowa #diagnostykasamochodowa
Kupiłem kiedyś taki...

źródło: temp_file5680008407995718146

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ZiobroZaskoczenia z tanimi ELMami jest trochę loteria. Miałem taki, który łączył się z Peugeotem, Mazdą, Fiatem, Citroenem, a z BMW nie chciał gadać, bo nie. Zwyczajnie się nie łączył. Po kilku latach padł. Teraz mam taki jak ma @kupczyk (ICar VGate2) i póki co jestem zadowolony - działa, nie wygląda fajansiarsko, po czasie sam się usypia, więc prądu nie ciągnie. Nie wyciągam go z gniazdka wcale.
  • Odpowiedz
@kupczyk z tymi chińczykami jest loteria zupełna. Ja dałem wówczas za niego ze 2 dychy i byłem zadowolony, z różnymi autami działo (oprócz właśnie BMW), problemów nie stwarzało. Kolega kupił dosłownie identyczny i tamten miał jeszcze inne odpały- a to się nie łączył z jakimś autem, a to BT nie mógł się sparować. Dramat. Dlatego jak mój padł, to nie chciało mi się eksperymentować i kupiłem trochę droższy (ten pomarańczowy). Póki
  • Odpowiedz