Wpis z mikrobloga

@neurotiCat: a jaki mit? Ukraińcy swoją pracą w fabrykach w PL przyczyniają się do rozwoju naszego kraju i zastępują płatników składek z roczniki lat 70/80dziesiatych którzy masowo emigrowali w latach 2004/2010. Do tego przez kasę zarobiona u nas przykładają się do rozwoju Ukrainy. Gdzie no. Branża budowlana też jest mocno reprezentowana przez Polski przemysł.
@Urko_connection: wielkie XD do twojej wypowiedzi. Bo z tego co pamiętam ok 20 procent a na zdrowie idzie ok 7 procnet polskiego PKB to wydatki socjalne więc na grupę liczącą 1/38 danego społeczeństwa to za dużo. Druga sprawa skoro pracują to dlaczego mają się nie leczyć i nie korzystać z naszych programów socjalnych? Ja się czeszę że ktoś chce u nas pracować większym problemem np dla służby zdrowia są nasi emigranci
@neurotiCat: a to tak samo mówią nasi emigranci i słyszę to co wakacje xD szkoda że nikt nie pomyśli o nas pracujących i mających tutaj dzieci to my utrzymujemy ten kraj. Ja sie nie spotkałem jeszcze w przypadkach Ukraińców z tekstami o utrzymywaniu kraju.