Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Smarek37: U ruskich masz bardziej sierp i młot. Nie widziałem raczej u nich oznaczeń dywizji SS na mundurach i pojazdach choć takowe pewnie się zdarzają. Faktem jest że po stronie ukraińskiej opowiedziała się praktycznie cała międzynarodówka neonazioli i licznie zasiliła szeregi formacji ochotniczych zwłaszcza na początku wojny

Jak już pisałem raczej bawią mnie te wojny małpoludów i kibicuję żeby jak najwięcej ich poszło do piachu, tylko cywili szkoda.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin bo Ukraińcy używają tych symboli bardziej by #!$%@?ć rosjan. Raczej nie słyszałam wypowiedzi żadnego Ukraińca że narodowy-socjalizm to jedyna droga dla Ukrainy; ich nazistowskie symbole mają wymiar antyrosyjski. Sam nazizm to nacjonalizm pangermański, a tych germanów raczej nie ma w Ukrainie (a przynajmniej wasza ruska propaganda jeszcze na to nie wpadła)
  • Odpowiedz
@PomidorovaLova: Wyparcie level master XDDDD

Spoko jeżeli ci pozwala spokojniej spać w nocy to czemu nie, ja biorę popcorn i wracam do oglądania relacji z planety małp gdzie człekokształtni się wzajemnie gruzują i oby tegoroczny sezon był jeszcze ciekawszy. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Moskvin: jak widać nie umiesz i nawet nie zajrzałeś do artykułu bo byś takich bzdur nie bredził.
Żyj sobie w urojeniach o świętej rosji udając bezstronnego, obyś poznał czym jest ruski mir na własnej skórze skoro tak ci imponuje
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Dobrze że ty zajrzałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Co do miru to raczej nie poznam bo się w te dzikie rejony nie wybieram i mam je generalnie w dupie choć lubię sobie czasem pooglądać i poczytać o bohaterskich zmaganiach neonazioli żeby móc wegetować u "swojego" oligarchy ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz