Wpis z mikrobloga

Chłop praktycznie zniszczył i tak zszargany już wizerunek Zakopanego, taki smród musi odbić się tym, że następnym razem mniej ludzi tam przyjedzie xD
Na miejscu burmistrza oddelegowałbym strażników miejskich by typa pilnowali 24/7 bo z pewnością pojawią się trolle-śmieszki chcące zdobyć więcej contentu od tego typa xD

#zakopane #podhale #patologiazewsi
  • 11
  • Odpowiedz
@HIMARS: czas podróży podobny jak miałbyś jechać z Warszawy do Zakopanego lub lecieć do Turcji, tam też będą ci wciskać chińską tandetę ale przynajmniej ciepło. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: A mi się wydaję, że te zakopane, jak hel czy #zniszczynasmielno# zawsze będzie miało chętnych na tzw. wydymk3. Zakopane zawsze było mega drogie, noclegi x4 niż powinne być, tłok, brak miejsc parkingowych, syf na krupówkach, nieświeży olej do gotowaniu w miejscach wydawania szamy, a i tak to miasto odpychało się turystycznie dalej. Dodatkowo ukochała je beata szydło i już po utracie władzy przedłużyła tam sylwka na kolejny rok. Jak
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody Ja się jeszcze dziwię że pomimo tego całego smrodu związanego z Zakopanem jak i w ogóle z tym co goralenvolk #!$%@?, ludzie wciąż do Zakopca jeżdżą. Ja zawsze mówiłem i będę mówić że w polskie góry się nie jeździ.
  • Odpowiedz