Wpis z mikrobloga

@Andr3v: super, tydzień temu zamówiłem z datą dostawy 21 marca ( ͡° ͜ʖ ͡°) a dzisiaj dostawa na piątek na dodatek taniej...
zamówiłem drugi raz, ciekawe które będą szybciej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Chilli_Heatwave: też się zastanawiałem nad 512, ale też myślę że dla zwykłego człowieka różnica w cenie chyba nie jest tego warta. Jest chyba tylko kilka gierek, które ważą naprawdę
  • Odpowiedz
  • 1
@wujek_zla_rada: raczej nie, oba produkty celują w inne rynki i w inną klientele.
@Chilli_Heatwave cena za dodatkowe gb jest nieadekwatnie droga do kosztu pamięci. Rozumiem, że taki jest model biznesowy, ale nie popieram go.
@atomic77 dobrze, że prawo UE pozwala na zwrot towaru przy zakupie przez neta. Czasami support zamiast kombinować ze zwrotem i wysyłką po prostu oddaje różnice.

Edit: dodam ciekawostkę - patrząc po reddicie (r/OculusQuest) promocja dotyczy tylko Polski.
  • Odpowiedz
@Andr3v: właśnie mam taką nadzieję że albo odeślę (te droższe) albo odsprzedam. Myślę, że chętni się znajdą. Nie planuję zarobić, zależy mi najbardziej na tym, żeby mieć je szybciej niż za 2 tygodnie.
  • Odpowiedz
patrząc po reddicie (r/OculusQuest) promocja dotyczy tylko Polski.

@Andr3v: O cholera, rzeczywiście, na dole strony można zmienić region na inne państwa i tamci mają drożej ( )
  • Odpowiedz
Gdyby ktoś się zastanawiał, o 7 rano zamówiłem, przed chwilą wysłali tzn jest już numer UPS i widnieje jako nadane. Zarówno zamówienie sprzed tygodnia, jak i dzisiejsze. Oni pewnie mają dostawy i tak wysyłają.
  • Odpowiedz