Wpis z mikrobloga

@Aokx: Nie żebym się czepiał, bo jestem przeciwko budowie.przez państwo, ale.dla równowagi wrzuć fotkę klitek deweloperskich że ścianami.z tektury, za które ludzie zadłużają się na całe życie xD

Polacy nie są świadomymi konsumentami i zapłacą za wszystko, byle nie czuć się.komuchami.lub biedakami.

I takie podejście.typu "to nie kupuj" jest wręcz szkodliwe, bo jeśli coś jest do dupy, to trzeba o tym mówić i się dzielić opiniami, a nie udawać, że coś
@Aokx: Między innymi dzięki wielkiej płycie mieliśmy gigantyczny wzrost demograficzny który po transformacji przeistoczył się w wzrost gospodarczy.
12 milionów Polaków nadal mieszka w wielkiej płycie, to jest prawie 1/3 populacji naszego państwa.
Co jak co ale wielka płyta to było gigantyczne osiągnięcie PRLu.
Także możesz się śmiać ale taka jest prawda
@taress: powiem więcej jakbyś z balkonu wystawił jakiś przewodnik w kierunku tych kabli to zmieniające się pole magnetyczne powodowałoby indukcję I miałbyś de facto darmowy prąd (który miałby pewnie skoki napięcia równie duże co ryzyko pożarowe tej konstrukcji czyli ogromne)
Także zawsze coś
@Aokx: no właśnie problem w tym że wiem, bo pracuję na umowę o pracę i wiem co znaczy być dymanym dostając na konto połowę tego co na papierze, nie mówiąc o pozostałych podatkach płaconych z wypłaty netto
@Suheil-al-Hassan: Czaisz że np. jak woda kosztuje w sklepiej 2zł i dasz na nią podatek 20zł to będzie kosztować 22zł? Tak jak jest z wódką. To ten co kupuje płaci w głównej mierze podatek.