Wpis z mikrobloga

Zajebista ekipa zmontowana:

- Zaorski, który wykłada teorię o kapitaliźmie bez odniesienia się do problemu,

- Mentzen, który promuje deregulację przepisów budowlanych, bo dobry Pan Deweloper na pewno oszczędności w kosztach budowy odda klientom, o czym świadczy obecny poziom marż deweloperów,

- Śpiewak, który gada o złych landloardach, którzy nie mogą się doczekać tego, żeby biedną matkę wywalić na bruk bez powodu

- Konieczny, który gada o programach wsparcia dla kredytobiorców jako rozwiązaniu problemu dostępności mieszkań.

Jako bonus lewa strona co chwilę #!$%@? się w zdanie, przez co Mazurek musi ich co chwilę uciszać, a cała dyskusja jest o niczym.

#nieruchomosci #polityka
  • 9
Masakra, każdy gada do siebie, ale trollowanie przez Zaorskiego daje jakiś dramatyzm, który Mazurek chciałby z ogniska przekształcić w pożar. Słabe w ch, kolejny raz chodzi tylko o emocje i polaryzację, tego lewactwa nie mogę słuchać, Śpiewak niby taki wyrobiony, ale jego rżenie mnie odpycha.
via Wykop
  • 6
@Coconut-nut: Na początku razem krytykowali, a potem razem ze Śpiewakiem mówili o pomocy kredytobiorcom jako o części rozwiązania problemów, bo kredyty drogie i w ogóle jak to tak może być. Niezły fikołek #!$%@?ł też Mentzen, który najpierw mówił, że problemem jest zbyt opiekuńcze prawo najemców, żeby 10 minut później powiedzieć, że pustostany i kupowanie mieszkań tylko po to, żeby stały i zyskiwały na wartości jest niemal nieistniejącym problemem. Jak mówiłem -