Wpis z mikrobloga

@thority: A czy Marek Grechuta, jeden z najwybitniejszych krakowskich artystów, jest jakoś związany z Kielcami, że grają jego "Dni, których jeszcze nie znamy"? No, to co się czepiasz xD
  • Odpowiedz
@thority: to jest małpowanie Legii. Tylko że o ile Sen o Warszawie odpalił bo ma moc i ładunek emocjonalny związany z Warszawą to puszczenie z głośników randomowego hiciora z czasów komuny nie zawsze odpali.

Aczkolwiek znam klub do którego "Znowu w życiu mi nie wyszło" (tak, wiem, to Sen o dolinie) pasowałby jak ulał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lolenson1888 a ja bym chciał balladę o szosie e7

@thority dlaczego przypadkowy?. Być tam gdzie radomiak gra to mi się kojarzy z jakimiś emigrantami co to #!$%@?ł z radomia i akurat spotykają się w meczu w Warszawie, gdzie jebia w fabryce smrodu w Markach i cieszą się że są tam gdzie ich radomiak akurat gra. Moim zdaniem pasuje idealnie do klubu.
  • Odpowiedz
@thority: Wola kibiców, najpierw proponowali piosenki a potem na nie głosowali. Z tego co pamiętam do wyboru były też piosenki muzyków związanych z Radomiem, jak np. IRA czy Kękę, ale cóż, wygrał sentyment do Lady Pank
  • Odpowiedz