Wpis z mikrobloga

Ej wykopki wytłumaczcie mi jak to jest skoro Izrael jest zły to dlaczego coraz wyraźniej opowiada się po stronie dobrej Ukrainy, a strona palestyńska organizuje, która jest dobra, organizuje swoje spotkania w złej Moskwie?
#rosja #ukraina
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@selflessness:
Zelenskyy told NATO’s Parliamentary Assembly in Copenhagen via video link: “The only difference is that there is a terrorist organisation that attacked Israel and here is a terrorist state that attacked Ukraine. The intentions declared are different, but the essence is the same.”

żeleński (dobry) ma inne zdanie
  • Odpowiedz
@prawda_w_moskwie: a ja czuję nosem, że Państwo izrael, ten ogon, który zdaje się, że macha już całym amerykańskim psem od zawsze, tym razem upiecze wszystkie pieczenie na jednym ogniu:
1) zlikwidowanie (de facto post factum) Palestyny, jako państwa;
2) #!$%@? na szybko Iranowi;
3) uprzedzające casus beli dla rosji, w perspektywie właściwie już nieuchronnej wojny EU/Rosja:
3') będą "dowody", że za zeszłorocznym atakiem hamasu, stała głównie putlerowska rosja,
3") sam jest potęga atomową, więc powstrzyma potencjalny atak nuklearny w Ukrainę, czy
incogniterra - @prawdawmoskwie: a ja czuję nosem, że Państwo izrael, ten ogon, który ...

źródło: takiobraswas

Pobierz
  • Odpowiedz
Izrael zawsze był mocno proruski ze względu na masę ludzi z ruskimi korzeniami i koneksjami, teraz zgrywają wielce zachodnich


@prawda_w_moskwie: Patrz pan, a ja myślałem że to oni zbudowali kapitał USA, rządzą Wall Street i generalnie trzymają za stery w bardzo wielu aspektach. Żyd bankier, żyd komunista, jednym i drugim wszystko się zgadza. Wszelkie aliję jakie były z ZSRR służyły tylko po to, by pomnożyć populację Izraela. Ruscy ich nie
  • Odpowiedz