Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja może się nie znam i mylę, ale czy palenie marihuany nie jest zdrowotne? Podobno ma jakieś właściwości w tym różnej maści witaminy i nawet akcja kiedyś promująca zalegalizowanie marihuany o tym była zawarta. Także jak to jest? Dziś puścili jakiegoś psychiatrę w tv że palenie wywołuje 3 krotnie częstsze psychozy u ludzi i że ma więcej wad niż zalet. Jak to jest? Ma właściwości zdrowotne? Czy może chodzi tu o inne podanie marihuany?
#pytanie #marihuana #lecznictwo #polska #niemcy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zależy jaką masz budowę neuronów jednemu nic nie zrobi może pomorze morze góry a mój znajomy zapalił parę razy w życiu i dostał psychozę z dwubiegunówką która już mu zostanie do końca życia
  • Odpowiedz
  • 0
@mirko_anonim to że na jakieś dolegliwości podobno pomaga, nie znaczy że jest zdrowe. Do tego te pozytywne właściwości ma CBD, a nie THC, ten pierwszy jest stosowany w medycynie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na moje oko, jeśli wciągasz coś spalanego do płuc, to to im nie może pomóc. Marihuana wpływa głównie na psychikę, zmieniając myślenie i percepcję człowieka, dając często efekt problemów ze skupieniem a nawet zaników pamięci krótkotrwałej. Terapeutyczne działania to poczucie relaksu (przydatne przy problemach ze stresem, napięciem), ale przy dużych dawkach (niestety dla każdego człowieka "duża dawka" oznacza coś innego) może wywołać paranoję, psychozę, urojenia, halucynacje, przez co uaktywnienia
  • Odpowiedz