@SRzeyamlon: jak leży i umiera poza boiskiem to sędzia może wznowić grę, jak leży "w boisku", to sędzia musi poczekać aż zejdzie, choćby musieli przybiec ratownicy i ściągnąć na noszach. po czasie widać, że to sama końcówka meczu i jedna z drużyn prowadzi jednym golem, więc przeciągają ile się da, żeby drudzy nie zdążyli już strzelić gola.
@SRzeyamlon: piłkarze #!$%@? teatrzyk z kontuzjami a kilkadziesiąt tysięcy kibiców na trybunach, którzy byli łaskawi ruszyć dupę z domu i kupić bilet oglądają jak są jawnie robieni w #!$%@?.
@PozorVlak: już dawno nie powinno być 90 minut, kto ma czas oglądać takie 0:0 jak wczoraj Barcelony przez 90 minut. Czas zmniejszyć nie wiem do ilu, 2x30 minut na przykład. Zegarek zatrzymywać, mamy to w NBA i to żadna wielka technologia.
Pauzowanie czasu nie pomoże na to, że nie da się oglądać takiego zachowania i meczu. Moim zdanie powinny lecieć czerwone kartki za niesportowe zachowanie.

W meczu Man Utd - Man City, komentator mówił, że pierwszy faul był chyba dopiero w 26 minucie. I ogólnie czuć było że piłkarze mają dużo szacunku do siebie, do sędziego a w konsekwencji do kibica. Po bramce Rashforda, która byłą na granicy spalonego też nie widziałem, żeby