Wpis z mikrobloga

@Rogovic: kto płacze? To zwyczajnie zabawne. Szymek to aktor do tego dość słaby. Znów przedobrzył tak samo jak z tym płaczem. Widać, że w swoich manipulacjach dopiero raczkuje. ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@emerald-city: was czyli kogo? Śmiało, rozwiń skrzydła plemiennych mądrości i chłopskiego rozumu. Trafiłem na śmieszny obrazek, więc dodaje go na portal ze śmiesznymi obrazkami. Jedynym kogo to boli jesteś ty mój drogi dzbanuszku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I co nie tak z tagami?
  • Odpowiedz
przeszkadza Ci że JE #!$%@? Putina obrażają?


@Karl_Tofel: nie to tylko twój umysł zniszczony przez polityczny fanatyzm wyszukuje najbardziej absurdalnych uzasadnień.

Putasa trzeba #!$%@?ć #!$%@?ć i się nie bać.


@Karl_Tofel: jak na razie to sam zachowujesz się jak patus.
  • Odpowiedz
Przypominasz tego murzyna z kawału o tajnym agencie cia, który nie mógł zrozumieć dlaczego rosjanie od razu go zdekonspirowali. A nawet wrzucę bo pewnie też nie skumasz


@xqwzyts: kolejny, któremu polityka tak poskreczowała pokrywkę, że zatracił umiejętność normalnej dyskusji i od razu przechodzi do ataku. Żart nawet spoko, pewnie lepiej by się go odpierało gdybyś był takim burakiem.
  • Odpowiedz
@xqwzyts: wiadomo, każdy kogo śmieszy coś innego niż ciebie lub ma inne poglądy niż twoje jedynie słuszne to płatny troll. Bo przecież gdyby mu za to nie płacili to miałby dokładnie takie same poczucie humoru i poglądy jak ty. Gdybyś tylko był w stanie zdać sobie sprawę jak widowiskowo głupie jest to co wypisujesz. ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
każdy kogo śmieszy coś innego niż ciebie lub ma inne poglądy niż twoje jedynie słuszne to płatny troll


@OlFunkyBastard: już się do tego odnosiłem. Tagi też przypadkowe sobie znalazłeś? Przypadkowo zbieżne z hasłami które próbuje forsować pis? :D
  • Odpowiedz
@xqwzyts: jeśli cię to tak bardzo interesuje to wziąłem to z Twittera. Bawi mnie osoba Szymona Hołowni bo te jego zagrania aktorskie są zbyt groteskowo przesadzone (tzw. overacting), więc tym bardziej bawi mnie żart na temat jego popisów. Teraz coś co bardzo ciężko pojąć politycznym fanatykom: Nie oznacza to jednak, że jestem zwolennikiem PiSu ni tym bardziej płatnym trollem. To są tylko twoje urojenia.
  • Odpowiedz