Wpis z mikrobloga

@OlFunkyBastard:

i co nie tak z tagami


xD #szymekholownia #fajnopolactwo #ochlokracja
Przypominasz tego murzyna z kawału o tajnym agencie cia, który nie mógł zrozumieć dlaczego rosjanie od razu go zdekonspirowali. A nawet wrzucę bo pewnie też nie skumasz

Środek Zimnej Wojny. USA, obawiając się ataku ZSRR, szkolą szpiegów, by zdobyli informacje. Kurs kończy najlepszy z najlepszych wśród najlepszych. Dzień odprawy.
- Listen! - mówi dowódca - Twoja mission jest top secret
Przypominasz tego murzyna z kawału o tajnym agencie cia, który nie mógł zrozumieć dlaczego rosjanie od razu go zdekonspirowali. A nawet wrzucę bo pewnie też nie skumasz


@xqwzyts: kolejny, któremu polityka tak poskreczowała pokrywkę, że zatracił umiejętność normalnej dyskusji i od razu przechodzi do ataku. Żart nawet spoko, pewnie lepiej by się go odpierało gdybyś był takim burakiem.
@xqwzyts: wiadomo, każdy kogo śmieszy coś innego niż ciebie lub ma inne poglądy niż twoje jedynie słuszne to płatny troll. Bo przecież gdyby mu za to nie płacili to miałby dokładnie takie same poczucie humoru i poglądy jak ty. Gdybyś tylko był w stanie zdać sobie sprawę jak widowiskowo głupie jest to co wypisujesz. ¯\(ツ)/¯
@xqwzyts: jeśli cię to tak bardzo interesuje to wziąłem to z Twittera. Bawi mnie osoba Szymona Hołowni bo te jego zagrania aktorskie są zbyt groteskowo przesadzone (tzw. overacting), więc tym bardziej bawi mnie żart na temat jego popisów. Teraz coś co bardzo ciężko pojąć politycznym fanatykom: Nie oznacza to jednak, że jestem zwolennikiem PiSu ni tym bardziej płatnym trollem. To są tylko twoje urojenia.