Wpis z mikrobloga

@qlimax3: ale byli murzyni, roizmnozyli sie dostali prawa, i Europa dogonila USA a nawet wyprzedzila, teraz imigranci ze wschodu i z afryki zalewaja Europe i USA znowu odskoczy bo Europa sie cofnie w rozwoju.
  • Odpowiedz
  • 34
@qlimax3 błąd to europejczycy właśnie zbudowali stany, i wcale nie wiem czy tak dostawaliśmy w tamtych czasach. Tzn. nie my ale Francja i uk
  • Odpowiedz
  • 6
@Thompson91 no bo po wojnie wzięli sobie wszystkich najlepszych z Europy. Gdzieś czytałem, teraz nie chce mówić że to napewno te lata, ale jak przywieźli maszyny z Europy to nie mieli nawet nazw na to.

Do tego należy dodać że to była dalej nie zdobyta kraina i ścigała odważnych. Jak by nie wojna to kto wie( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lajsta77: A ta potęga na na kim zbudowana jak nie na murzynach? Dodatkowo wpłynęli na kulturę i teraz masz te gatunki muzyki, w których używa się gitary elektrycznej, którą masz jako zdjęcie w tle.
  • Odpowiedz
@lajsta77: I rzymianie, nie zapominaj o rzymianach.


@PANZER_DIVISION_DAS_AUTISMUS: Nie ma dowodów na to, że Rzymianie dotarli do Ameryki Północnej. Ze względu na to, że Morze Śródziemne było morzem wewnętrznym ( łac. Mare Nostrum), nie mieli możliwości ani potrzeby dokonywania długi morskich podróży. Aczkolwiek jedną z takich dalszych wypraw była wyprawa na Orkady (potwierdzono, że wyspy brytyjskie są... no, wyspami.
  • Odpowiedz
@qlimax3 @fraciu @Karczewsky @Thompson91 @fraciu
ale USA to wlasnie w sumie Europa, w sumie wyemigrowali tam ci Europejczycy których wartości zbudowały potęgę Europy czyli:
- pracowitosc
- odwaga
- marzenie o sile i potędze
- chęć odkrywania, zdobywania
- brak hamulców by korzystać z niewolniczej pracy innych by sie dorobic

Europa praktycznie wszystkie punkty obecnie zatracila, niektóre w USA się jeszcze tlą, dlatego są jeszcze numerem jeden

Przeciez kiedys Europejczycy to byli
  • Odpowiedz
"Jak by nie wojna to kto wie"


@fraciu: Wojna w Europie dała USA porządnego kopa gospodarczego. Przemysł zbrojeniowy tak się rozkręcił, że po dziś dzień Stany Zjednoczone muszą mieć z kimś konflikt zbrojny. Ameryka wcale się nie musi spieszyć z rozwojem, wystarczy, że skutecznie wstrzyma w rozwoju wszystkich pozostałych, co w zasadzie obecnie zdaje się ma miejsce.
  • Odpowiedz