Wpis z mikrobloga

Czy na siłowni mcfit jest jakiś okres wypowiedzenia przy umowie na 12 miesięcy? Bo na stronie nie ma żadnej informacji, a na poprzedniej siłowni (też sieciówka) miałem miesięczny okres wypowiedzenia po iluś tam miesiącach na umowie na rok, jeśli nie to czy można coś kombinować z zamrażaniem karnetu i wtedy czas umowy normalnie będzie leciał? Bo mam taką sytuację, że do grudnia na 100% będę korzystał z siłowni, ale później prawdopobnie się przeprowadzam więc średnio mi pasuje płacenie 4 miesięcy bez korzystania.
#silownia #mikrokoksy
  • 5
  • Odpowiedz
Bo na stronie nie ma żadnej informacji, a na poprzedniej siłowni


@Arekt: jak nie masz w regulaminie, to najpewniej nie ma możliwości wcześniejszego wypowiedzenia

jeśli nie to czy można coś kombinować z zamrażaniem karnetu i wtedy czas umowy normalnie będzie leciał?


to nie ma sensu
  • Odpowiedz
  • 0
@SlepyBazant: Na poprzedniej siłowni mogłem zamrozić karnet do 3 miesięcy za ileś tam złotych i normalnie wtedy umowa leciała to jakbym miał taką możliwość w mcficie to mógłbym sobie zamrozić na grudzień styczeń i luty i nie zapłaciłbym max za 1 miesiąc już nie ćwicząc więc nienajgorsza opcja jeśli jest taki wybór.
  • Odpowiedz
@Arekt: McFIT oferuje umowę Umowę o członkostwo z na czas określony 12 miesięcy oraz Umowę o członkostwo na czas nieokreślony z 3 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Mamy również w ofercie elastyczną umowę na czas nieokreślony z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia. Czyli powinieneś rozwiązać umowę we wrześniu by zakończyć w grudniu
  • Odpowiedz
  • 0
@#!$%@?: mógłbyś podesłać te ofertę z 3 miesięcznym okresem? Na stronie tylko widzę te z umową na 12 miesięcy i te bez umowy.
  • Odpowiedz