Wpis z mikrobloga

@Mega_Smieszek: Do dziś pamiętam rozmowę w Wiadomościach podczas powodzi w 97r ze starszym facetem, który wymieniał cenne rzeczy w domu, które zabrała mu powódź i wymienił całą kolekcję Światów Wiedzy. Jak sobie przypomnę jak byliśmy wtedy biedni i to nieironicznie były cenne rzeczy, nie tylko sentymentalnie, ale też materialnie.
  • Odpowiedz
@Tyczmistrz: nie wiem, lata temu się od starych wyniosłem, i tyle widziałem ten świat wiedzy.

Ale jak chodziłem do szkoły to się przydawal na różne szkolne zadania.
  • Odpowiedz
@Mega_Smieszek Pamiętam że pierwsze numery ciężko było dostać, znajoma matki prowadząca kiosk ruchu odkładała dla mnie, bo w całym mieście nie było.
Zbierałem to z jakieś dwa, trzy lata, dokładnie nie pamiętam ale kilka segregatorów miałem tego.
  • Odpowiedz
@Kaczkoman: z pierwszym numerem dostawalo sie segregator i gazetke. "Gazetka" byla sklejona na goracym kleju by latwo bylo je odczepiac. W segregatorze byly oddzielne kategorie podzielone zakladkani np historia,cialo czlowieka,sztuka. Kazdy numer gazetki dzielilo sie na czesci i wkladala w poszczegolna kategorie.
  • Odpowiedz
@dreamscape: zagłębiając się w lekturę

@gigadude @Bananek2 , konkretów niestety nie pamiętam, ale chodzi o sprawy związane z postępem technologicznym i przewidywaniami na przyszłość.

@dobry-informatyg , a kiedy?( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kaczkoman , nie chce mi się iść do piwnicy i robić zdjęcia, bez problemu znajdziesz w necie. Choć mialem plan wrzucać po jedynym artykule dziennie na wykop w fornie skanu.

Ogólnie taka wikipedia, chyba skoncentrowana na
  • Odpowiedz