Wpis z mikrobloga

@Izanagi013: nie wiem o czym mówił @zielony_goblin zanim dopadła go @Moderacja - ale na autostradzie mogłoby być ograniczenie i do 230. Pomijając okazjonalnego dzbana w Audi, który potrafi siedzieć na ogonie człowiekowi jadącemu dwie paki, to nigdzie nie ma tylu kierowców jadących dwadzieścia-trzydzieści poniżej, co na polskich autostradach - i nie sądzę, żeby ci kierowcy nagle przyspieszyli gdyby im ograniczenie zdjąć w ogóle.
@Izanagi013 w jakimś Tico 140 to śmierć, ale przecież w nowszych samochodach 140 nawet nie czujesz. 180 się nie czuje i tyle można komfortowo jechać. Co do 50 w mieście to zależy jaki odcinek drogi, ale dawno martwy przepis. Kiedyś ktoś to wytłumaczył, że przepisy były tworzone jak motoryzacja nie była aż tak rozwinięta, spokojnie mogłoby być 70 w mieście i byłoby git. W Krakowie na wielu odcinkach jest właśnie 70 w
@zielony_goblin: 180 nie czujesz, ale czas reakcji masz taki sam jak wszyscy ludzie, więc jak coś się będzie działo na drodze to się #!$%@?. Te limity są takie z tego powodu. Typowy wykopy #!$%@?, przez takich jak ty ludzie giną. Jak przyjdzie kolej na ciebie, to obyś zabrał tylko siebie i swoją rodzinę, nikogo innego.
@zielony_goblin: ty jeden nie, ale sto tysięcy debili takich jak ty zabija rocznie na drogach tysiące ludzi. No ale ty jesteś twardy na drodze, bo umiesz szybko jechać na prostej drodze, a reszta to zamulacze. Szef w kołchozie musi cię nieźle gnębić, albo żona znęcać się nad tobą, skoro taki sfrustrowany jesteś
@Izanagi013:

sam się przyznajesz, że 140 to bezsensowny przepis, bo jeździsz więcej xD


Gdzie i kiedy?

życzę ci wypadku bez osób postronnych, bo prędzej czy później do tego dojdzie


A dziękuję, już miałem, przepisowo stojąc nieruchomo w miejscu. Nikomu nic się nie stało, bo wjechał we mnie wykopek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@zielony_goblin Ty się typem nie przejmuj - gość życzy losowym ludziom wypadku, a udaje ostoję
@Sengir ano debil jak cała masa ludzi tutaj. Kolejny temat o prowadzeniu samochodu i kolejne walenie konia do bezsensownych przepisów. Nikt normalny nie jeździ 140 po drogach krajowych, a jeżeli ktoś ciśnie na autostradzie te 160-180 i według wykopków jest piratem to XD. Większe zagrożenie stwarzają takie ofermy drogowe. Czasem jadę sobie prawym pasem 100, a czasem cisnę chwilę 150-160 lewym i to jest ok nim nagle jakaś panda nie stwierdzi, że