Wpis z mikrobloga

Celem ruchów prawicowych w Europie powinno być utrzymanie Unii Europejskiej, z jej reformacją. Mniej polityki klimatycznej, dyrektyw uderzających w określone grupy zawodowe, więcej suwerenności, przy zachowaniu współpracy gospodarczej, a nawet pewnych regulacji. Europa Ojczyzn, nie federacja.

Jednocześnie należałoby eliminować szkodliwe ugrupowania radykalne, które dążą do rozbicia zjednoczonej Europy (AfD, Korona Brauna) i zagrażają pokojowi i wzajemnej współpracy. Korzenie AfD to niemiecki szowinizm i imperializm, a ugrupowanie Brauna składa się z niestabilnych ludzi o niejasnych celach.

Podoba mi się, że w Nowej Nadziei mówią o tym jednym głosem. Szczerze mówiąc, z dwojga złego mniej przeszkadza mi ta LOKALNA współpraca z PiSowcami, aniżeli obecność Korony w Konfederacji.

#polityka #konfederacja #uniaeuropejska #4konserwy #gospodarka
  • 13
  • 0
@NijuGMD: Co w tym śmiesznego co napisałem? Od momentu zakończenia II WŚ pokój w Europie i współpraca była celem nadrzędnym. Unia Europejska w obecnym kształcie to "dzieło "lewicowców, ale Prawica też miała na to swój punkt widzenia, patrz Europa Ojczyzn. Silna, zjednoczona Europa jest potrzebna wobec zagrożenia płynącego z Rosji.

Przecież to jest podstawa cywilizacji łacińskiej, chrześcijańskiej Europy. Chyba, że wolisz ruski panslawizm? i pogański mir postkomuszy?
@Kopyto96:

Szczerze mówiąc, z dwojga złego mniej przeszkadza mi ta LOKALNA współpraca z PiSowcami, aniżeli obecność Korony w Konfederacji.

XD. Współpraca z partią która realizowała globalistyczną, zamordystyczną politykę Brukseli poprzez akceptację Zielonego Ładu przez Wojciechowskiego, Fit for 55, zgoda na Eurokorpus przez Błaszczaka to jest ta słynna Europa Ojczyzn ? xD

Ja rozumiem, że Tusk jest ucieleśnieniem zła, ale nie wolno zapominać o PISowcach. To dwie strony tego samego medalu