Wpis z mikrobloga

Skoro według rządu p0lki w Polsce nie rodzą dzieci bo nie ma darmowej antykoncepcji, aborcji, edukacji seksualnej, społecznego uznania rozwiązłego trybu życia kobiet to dlaczego w Hiszpanii przyrost naturalny jest niższy niż w Polsce?
Przypomnę tylko, że Hiszpania ma to wszystko i od lat rządzi tam lewica, a nawet kobieta może pozwać mężczyznę za gwałt bez dowodów i to facet musi tam udowodnić, że tego nie popełnił

#bekazlewactwa #bekazpo #bekazplatfusow #urojenialewakoidalne #konfederacja
Kupamilosci - Skoro według rządu p0lki w Polsce nie rodzą dzieci bo nie ma darmowej a...

źródło: OnPaste.20240302-151435

Pobierz
  • 36
Skoro według rządu p0lki w Polsce nie rodzą dzieci bo nie ma darmowej antykoncepcji, aborcji, edukacji seksualnej, społecznego uznania rozwiązłego trybu życia kobiet to dlaczego w Hiszpanii przyrost naturalny jest niższy niż w Polsce?


@Kupamilosci: a w chu%u mam kto rodzi dzieci i gdzie, jak chcę zjeść Snickera to sobie kupuję Snickersa a jak chcę tabletkę 24 po to kupuję tabletkę 24 po i nie potrzeba mi do żadnej z tych
@Kupamilosci: Generalnie tak już będzie w Europie, bo ludzie odkryli, ze można fajnie żyć bez dzieci albo z jednym. Do tego wiele osób uważa, ze nie maja pieniędzy na dzieci. Kiedyś nikt się nie przejmował, ze dziecko nie ma własnego pokoju tylko z rodzeństwem itd. Trzecia sprawa to komercjalizacja rodzicielstwa. Dziś zewsząd wywiera się presje i mówi się, ze dziecko musi mieć to, tamto, sramto. Nie mowie, ze to jest złe
Generalnie tak już będzie w Europie, bo ludzie odkryli, ze można fajnie żyć bez dzieci albo z jednym. Do tego wiele osób uważa, ze nie maja pieniędzy na dzieci.


@localoca: i tak powinno być w nowoczesnym społeczeństwie, automatyka przejmuje coraz więcej zawodów więc po co nam dzieci skazane na bezrobocie? Lepiej inwestować w technologię żeby ludziom lepiej i łatwiej się żyło
@Kupamilosci Co Wy na to żeby była taka zasada, że jak ktoś nie ma dzieci bo nie chce to musi sam odkładać na emeryturę? (W obecnym systemie to moje dzieci będą pracowały na moją emeryturę) .
;)