Wpis z mikrobloga

@adreno420: Może i go to #!$%@?, ale to Wy mu tankujcie furę i spłacacie leasing :)

@ElementalX7 #!$%@? tam jest spalony, 200 wykopków vs wielkie grono odbiorców jakie ma na IG czy live'ach. Ponad 4k osób na graniu w lola o 00:30..., na niszowej platformie stramingowej
danoneek - @adreno420: Może i go to #!$%@?, ale to Wy mu tankujcie furę i spłacacie l...

źródło: zx

Pobierz
  • Odpowiedz
@danoneek: Zastanawiam sie czemu twoje wysrywy mi sie pojawiaja. Kiedys wrzucilem Ciebie na czarna bo #!$%@? jak potluczony. I na kazdym kroku z #!$%@? w lapie bronisz Mlekolaka. Trzeba usunac i dodac jeszcze raz najwidoczniej ¯\(ツ)/¯

A i jeszcze dodam od siebie: 4k w lolu to nie jest duzo, tymbardziej u kogos kto byl tak popularny i wykrecal po 80-100k osob na lajwach. Co do Insta, to widac ze tez nie
  • Odpowiedz
@ElementalX7: Ale bolą Cię fakty czy co? Przedstawiłem Ci czarno na białym, że chłop nie jest skończony, a Ty jak spłakany dzieciak się zesrałeś. Znajomy znajomego, psa, brata, kota XD

  • Odpowiedz
@danoneek: Piszesz te swoje wysrywy uwazajac sie za jakiegos inteligenta, a jestes jednym z wiekszych przyglupow:
- Myslisz, ze zalezy mi na tym abys mi uwierzyl, ze znajomy wrzucil reklame swojej firmy? Nie, mam to w dupie czy jakis random z wykopu mi wierzy czy nie
- Nie splakalem sie, napisalem Ci suche fakty, to ty ciagniesz az po same kule nitrowi i go bronisz na kazdym kroku
- Albo masz
  • Odpowiedz
Btw: Jestes na czarnej wiecj nie zobacze juz twoich odpowiedzi, wiec sie nie wysilaj

I tak to odczytasz :))


@ElementalX7: A jednak :) Znalazłeś, a to ciekawe. Szkoda, że nie posiadam ani Fejsbuka ani innych gówien, poza Instagramem, gdzie obserwuje całe 15 osób XD Ale dobrze wiedzieć :) Całe szczęście, że mamy wykopowego detektywa który potrafi znaleźć jednego typa na 2 miliony ludzi w całej Warszawie :)
  • Odpowiedz