Wpis z mikrobloga

Skończyłem płytkie do drona. Port USBC wlutowany. Co prawda pierwszy port spaliłem lutownicą i musiałem wydzierać wszystko z powrotem razem z klejem- ale drugi już jest jak na zdjęciu. No i miałem dzwonić typkowi, że gotowe- tyle że starym zwyczajem obejrzałem se pod mikroskopem swoją robotę. No i jest jeszcze jedno uszkodzenie, widać je nawet na poprzednich zdjęciach pod tagiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam nie zwróciłem uwagi do tej pory. Dla chętnych- zgaduj zgadula co jest jeszcze rozpieprzone.

Ja już wiem, ale moja wiedza nie pozwala mi na dokładne określenie co to jest za element. Mile widziane sugestie heh.

W300 jutro będzie miał przeszczepiany głośnik. Dzisiaj zabrałem się też za #radmor 5412 co z 15 lat temu przed złomem uratowałem. Szukałem pomocy po forach, ale dostałem uja do dupy. Więc wymieniłem bezpieczniki i teraz zmieniam tranzystory które widać na foto niżej. Jak odpali to luz, nie- rozbiórka na złom.

Ferdziu nadal siedzi na drzwiach garażu. Rocznica zbliża się wielkimi krokami.. No i obowiązkowe zdjęcie Ambasadora po powrocie z baru.


#biedatech (tag na mój złom) #elektronika
DonRzoncy - Skończyłem płytkie do drona. Port USBC wlutowany. Co prawda pierwszy port...

źródło: IMG_20240301_233155

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • 2
@hoodoovoodoo: Pierwszy strzał i zatopiony :D No coś koło tego, widzę że to jakiś ferryt z nawiniętym drutem (więc cewka, dławik właśnie), numerki też przeczytam.. Ale tak dokładnie to jeszcze nie doszedłem.

Wygrał pan talon ( ͡° ͜ʖ ͡°) więc jako organizator z czystym sumieniem po rozdaniu nagród idę spać xD

Trzymcie się tam wszyscy :)
  • Odpowiedz
  • 0
@JestemKaspi: Wysyłka będzie b. droga, a poza tym- nie mam na to czasu. 15 lat go przerzucam z miejsca na miejsce i jak nie znajdzie się jakaś dziura żeby go upchnąć i zapomnieć na następne 15- to leci na złom. Mi też szkoda, ale cóż.
  • Odpowiedz