Wpis z mikrobloga

Wszedłem na moment na główną i już wiem, że premier Grecji ujawnił, że sprawcą wypadku w Szczecinie był czarnoskóry Ukrainiec LGBT. Tusk, Hołownia, Duda, media głównego ścieku i reszta fajnopolaków chcę to ukryć, żeby wysłać nas na wojnę, a potem wprowadzić obowiązek jedzenia robaków i zbudować Nową Jerozolimę w bunkrze pod CPK.
#szczecin #ukraina #bekazglownej #bekazpodludzi
  • 8
  • Odpowiedz
i już wiem, że premier Grecji ujawnił, że sprawcą wypadku w Szczecinie był czarnoskóry Ukrainiec LGBT. Tusk, Hołownia, Duda, media głównego ścieku i reszta fajnopolaków chcę to ukryć, żeby wysłać nas na wojnę, a potem wprowadzić obowiązek jedzenia robaków i zbudować Nową Jerozolimę w bunkrze pod CPK.

@JPRW: najmniej odklejony post na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 17
@JPRW:

„ No proszę, jeszcze się okaże, że robaki to za mało i zaczniemy importować jednorożców, żeby każdy miał swojego osobistego, tęczowego towarzysza do jazdy na wojnę przeciwko złym Ukraińcom 🦄✨
A co do Nowej Jerozolimy w bunkrze pod CPK – to brzmi jak skrypt do najnowszego filmu katastroficznego, gdzie na ratunek świata przybędą Indiana Jones, Lara Croft i Bob Budowniczy w jednym”

To jest fragment jaki wygenerowała AI na Twój
  • Odpowiedz
@JPRW a siostra sprawcy ma nieślubne dziecko z czarnym i szuka męża na tinderze powyżej 180 cm. Do tego przejeżdżał tam deweloper swoim Porsche razem z rolnikiem i nie udzieliły żadnej pomocy.
  • Odpowiedz