Wpis z mikrobloga

mam wrażenie, że każdy cykl filmów z jakiegoś kraju u Casha wygląda tak samo
- nowy kraj, pierwsze wrażenia tytuł - NIE TAK WYOBRAŻAŁEM SOBIE TE PODRÓŻ
- kolejny odcinek z nowego kraju zazwyczaj jakiś lokals oprawadzający po nieturystycznym miejscu - ZNALAZŁEM PRAWDZIWĄ PEREŁKĘ W TYM KRAJU
- spotkanie polaka albo pary z polski - SPOTKAŁEM POLAKA
- następny film z tytułem w stylu SPRÓBOWAŁEM czegoś albo MÓJ PIERWSZY RAZ z czymś
- kolejny film opowiadający o wycieczce gdzieś z ludzmi. Scena w filmie trwająca 20 sekund a tytuł filmu odnoszący się właśnie do tej sceny tak jak z Australią gdzie było ZABRAŁY MI APARAT XD
- ostatni film z kraju KONIEC PODRÓŻY albo NOWY KIERUNEK
#youtube #cash #cashvlog #vlogcasha
  • 7
  • Odpowiedz
@haabero: Bo taki clickbaitowanie jest niezwykle skuteczne. I jak nie clickbaitujesz to nikt cie nie ogląda jak nikt nie ogląda to nie masz środków do życia i wracasz do pracy w korpo. Chociaż Bartek Bez Planu ponoć i tak by podróżował za kasę ze sprzedaży zegarków.
biskup2k - @haabero: Bo taki clickbaitowanie jest niezwykle skuteczne. I jak nie clic...
  • Odpowiedz
@haabero: nie wiem czy wiesz ale te kanały żebraków z jutubowa są od początku do końca rozpisane i rozplanowane na miesiące do przodu ze scenariuszem przez AGENCJĘ PUBLIC RELATION, cała masa żebraków należy do tej agencji i niby przypadkiem się spotykają za granicą, znajdują Polaków za granicą,itd.
To jest zwykłe cfaniactwo
  • Odpowiedz
atomy rozdają questa i tak to się toczy; https://wykop.pl/wpis/74641799/wpis


@TomgTp: dokładnie, to jest mafia cfaniakow, o suby, dzwoneczki, komentarze,lajki,wpłaty na patronite to żebraja na każdym filmie ale o agencji ATOMY PR to nie chcą wspomnieć bo wiedzą że wtedy w oczach wielu upodobnia się do TV i kasa od frajerów spadnie....

o kurde właśnie wczoraj szukałem tego posta i nawet w google wpisywałem agencje youtuberów i nie mogłem znaleźć, dzięki!


@
  • Odpowiedz