Wpis z mikrobloga

@kat88: zdecydowanie Wuppertal! Wuppertal to bardziej ogrod botaniczny polaczony z zoo. Duzo chodzenia, duzo przestrzeni, brak smutnych zwierzat w klatkach. W sercu parku jest restauracja z widokiem na wybieg sloni. Cos wspanialego. Dodatkowo dojazd jest bardzo wygodny bo mozna sobie polaczyc atrakcje i dojechac do zoo schwebebahn ^^
Woofinka - @kat88: zdecydowanie Wuppertal! Wuppertal to bardziej ogrod botaniczny pol...

źródło: zoo

Pobierz
@Woofinka: Skoro byłaś dwa razy w Cochem to chyba nie muszę pytać czy się podobało ()

Ale zdjęcie z kapuczina i górami to było jeśli dobrze pamiętam Boppard. Skocz sobie w tym roku na wiosne/lato właśnie nad doliną Renu, w tym do Boppard i Bacharach. Bacharach jest ogólnie dość znany ale Boppard to taki mega przyjemny i spokojny Hidden Place z rewelacyjna promenadą nad
@erni13: no ba () pewnie znowu pojade xD

No #!$%@? rzeczywiscie ( _) bylam swiecie przekonana, ze to od Ciebie mam info o Rurberg. Jak cos to polecam :3
Boppard i Bacharach dodane do listy, cudnie to wyglada. Dziekuje slicznie ʕʔ
@Woofinka: Bardzo możliwe, że ode mnie bo lubię tamte okolice i wstawiałem już stamtąd foty, tylko zdjęcie z kapucziną było właśnie z Boppard xD Co do Mozeli to odwiedź poza Cochem jeszcze ten most wiszący, Bielstein i Bernkastel Kues jeśli tego nie zrobiłaś

A co do Boppard&Co to spodoba ci się na bank bo moja różowa uwielbia te miejsca przez spokój, zieleń, kwiaty i góry dookoła, a macie chyba dość podobny
@erni13: na moscie juz bylam. Dobrze pamietam te wedrowke ludow od glownego parkingu. Nastepnym razem musze pojechac jak bedzie zielono (ʘʘ) Bielstein i Bernkastel Kues dodane ^_^

co do Boppard&Co to spodoba ci się na bank bo moja różowa uwielbia te miejsca przez spokój, zieleń, kwiaty i góry dookoła, a macie chyba dość podobny zmysł estetyczny więc jestem spokojny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Woofinka - @erni13: na moscie juz bylam. Dobrze pamietam te wedrowke ludow od glowneg...

źródło: IMG_20230405_121222

Pobierz