Wpis z mikrobloga

@Fin_de_partie: mick to muza memiarzy tagu. A pastibox to w ogole jakis prze #!$%@?, to ze on sie nie lapie na doplaty nowego programu wiekowo to jedno, mozliwe ze na doplaty poprzedniego tez sie nie lapal xD 10lat bycia spadkowiczem - niesamowita historia
  • Odpowiedz
mick to muza memiarzy tagu. A pastibox to w ogole jakis prze #!$%@?, to ze on sie nie lapie na doplaty nowego programu wiekowo to jedno, mozliwe ze na doplaty poprzedniego tez sie nie lapal xD 10lat bycia spadkowiczem - niesamowita historia


@Kutafonix215: analiza wsteczna zawsze skuteczna i ogółem łatwo kpić z ludzi, którzy mogliby wyjść lepiej gdyby kiedyś podjęli inną decyzję.

Ale co mają powiedzieć ludzie, którzy nie mieli możliwości
  • Odpowiedz
Innymi słowy, fajnie tak ssać bankowo-deweloperskiego pytona?


@szpongiel: ssam bankowego pytona bo kpie z ludzi co czekaja na spadki od 10lat? Wez leki. Mam beke z ludzi, ktorzy mieli tyle szans na zakup mieszkania i tego nie zrobili. To ze mlodzi maja #!$%@? jest inna historia - i oczywiscie wspolczuje kazdemu kto wchodzi dopiero na rynek pracy i zaczyna zbierac na wklad wlasny.
  • Odpowiedz
ssam bankowego pytona bo kpie z ludzi co czekaja na spadki od 10lat?


@Kutafonix215: tak, bo tak kluczowa kwestia jak zakup mieszkania w rozsądnie rządzonym państwie to nie powinna być kwestia jakiejś tymczasowej szansy. To nie kasyno, ani totolotek tylko kurła dach nad głową.
  • Odpowiedz
@Fin_de_partie: fajnie fajnie, ale serio nie potraficie poprawnie przeróbce mema? Już któryś raz widzę "pomieszanie postaci" względem oryginału.

Albo Mick i pasti powinni się zamienić miejscami na tym screenie, albo końcówka powinna być "pastiego już z nami nie ma". Jedno z dwóch.
  • Odpowiedz