Wpis z mikrobloga

Gorąco zapraszamy na wejście na Roys Peak oraz zwiedzanie Wanaka i Queenstown w Nowej Zelandii. Był to piękny dzień, a nocny treking odpłacił się genialnym wschodem słońca. Nowa Zelandia uraczyła już nas najpiękniejszym zachodem i wschodem słońca.

Zapraszamy na codzienny vlog do nas na kanał jak i na Instagrama.

#gory #podroze #podrozujzwykopem #turystyka #ciekawostki #youtube #instagram #nowazelandia #blog #adventuresafterwork
sarevok123 - Gorąco zapraszamy na wejście na Roys Peak oraz zwiedzanie Wanaka i Queen...
  • 7
  • Odpowiedz
@sarevok123: Gorąco odradzam wejścia na Roys Peak. Co prawda zrobiłem tam najlepsze zdjęcie z wyjazdu, ale spaliłem się na słońcu, podczas zejścia zabrakło już wody i w ogóle miałem chęć stoczyć się na sam dół zamiast schodzić serpentynami.
  • Odpowiedz
@sarevok123: Tak. Od parkingu przy drodze do Wanaka.
Schodząc spotkaliśmy jakiegoś pozytywnie zakręconego cieślę ze Szwajcarii, co wbiegł na szczyt a potem zbiegał w dół i chciał się zabrać z nami autem, ale nie mieliśmy miejsca, więc pobiegł sobie do miasta. Wspomniał też, ze dzień wcześniej przebiegł maraton gdzieś w okolicy. Tak więc doświadczenia z Roys Peak mogą być różne xD

W okolicy Lake Hawea było super, ale trzeba było
  • Odpowiedz
@sarevok123: Mam nadzieję, że jednak uda się coś zobaczyć. Bowen Falls wyglądał super, chociaż jak sprawdzam zdjęcia z Google maps, to jest malutki. W drugiej połowie grudnia sporo wody nim leciało.
  • Odpowiedz