Wpis z mikrobloga

Chciałem kupić jakieś #airpods pro 2 na #allegro #olx niestety ilość podróbek po 150-400 jest oszałamiająco wielka, jakieś 95% ogłoszeń to podrób z żółtymi nalepkami ANC, a te droższe również daleko im od oryginalności. Strach cokolwiek teraz kupować z drugiej ręki.

Allegro to już przeszło same siebie, 20 razy powtórzone jedno ogłoszenie.

#apple #oszukujo
  • 8
  • Odpowiedz
@Bananalord: Takich rzeczy od Apple jak Airpodsy, Magic Mouse, Magic Trackpad, różnego rodzaju kable, ładowarki i zasilacze - nigdy na allegro. Nieważne czy nowe czy używane - ilość wyjebek jest niesamowita. Jedyny wyjątek to zakup z konta powiązanego z wiarygodnym sklepem, typu OleOle itp. ale wtedy już chyba lepiej kupić na stronie sklepu, bo często cena lepsza.
  • Odpowiedz
  • 2
@Bananalord trzeba być szalonym albo przynajmniej odważnym żeby takich rzeczy szukać na allegro. Zresztą teraz masz dobrą cenę na włoskim Amazonie, 220 euro. Sam zamówiłem.
  • Odpowiedz
  • 1
@Bananalord no i super ( ͡º ͜ʖ͡º) Ostatnio oglądałem dużo filmów na temat #!$%@? i Chińczycy doszli już do takiego poziomu że naprawdę ciężko to odróżnić jeśli chodzi o wygląd sprzętu jak i samego opakowania. Nawet numery seryjne na stronie Apple pokażą że to legitny sprzęt, oczywiście #!$%@? z innego urządzenia. Dopiero jak zacznie się używać okazuje się, że to #!$%@?. Dlatego sprzęt z Apple tylko od
  • Odpowiedz