Wpis z mikrobloga

@SgtPepper1942 tych rymowanek jest bardzo dużo we wszystkich lokacjach (zobaczysz ile w miejscu umysłu sagi jak wejdziesz w sprawę rymowanek - to tam tyle ile miejsc na te zdjęcia tyle rymowanek w jeziorze, watery i bright falls). Lalek też jest sporo do zebrania.

Z tego co pamiętam to te lalki co były potrzebne do danej rymowanki znajdywaly się jakoś w jej okolicy i nie trzeba było się cofać przez całą mapę.
  • Odpowiedz
  • 0
@Shyvana dzięki serdeczne, super odpowiedź, już nie mam wątpliwości ()

Trudno poznać tę grę, nie wiadomo czego się po niej spodziewać, szczególnie w kwestii mechaniki i gameplayu. Ale niesamowicie wciąga, to jest jej sila.
  • Odpowiedz
@SgtPepper1942
Tak masz rację, też mi było trochę trudno na początku ogarnąć wszystko co trzeba zbierać i co z tym robić. Na początku jak widziałam 1-2 pierwsze rymowanki a nie znalazłam lalek to je zostawiłam i mówię a to wrócę kiedys, potem miałam problem żeby je znaleźć z powrotem xD takze lepiej robić od razu. Najtrudniej było mi znaleźć jedną rymowankę to podpowiem ze jest na końcu pomostu w wesołym miasteczku zebys nie chodził przez godzinę po mapie tak ja myśląc już że jakiś bug wleciał xD

Szukaj tych sniadaniowek bo tam są skrawki co pozwolą ci ulepszyć bronie. One są dość mocno pochowane, ale dopiero po dobrych 10h gry się zorientowałam ze prowadzi do nich jakiś taki szlaczek zrobiony z pomalowanych na kolorowo kamieni - jak zobaczysz kolorowe kamienie to znaczy że śniadaniówka jest niedaleko.

Te talizmany co wychodzą z rymowanek też są często pochowane tak że ciężko je znaleźć, trzeba się pokręcić
  • Odpowiedz