Wpis z mikrobloga

@raneli Zablokowałeś mnie w wątku https://wykop.pl/wpis/75240057/rozwojosobistyznormikami-heheszki, więc odpowiem Ci tutaj.

Co wywołało w Tobie taki dyskomfort, że aż mnie zablokowałeś?

Pytanie z idiotyczną tezą. Sugerowanie czegoś nieistniejącego, ale z zabezpieczeniem przed wyśmianiem, bo to przecież pytanie. Walczysz z chochołem.


@raneli: Chochoł nie istnieje. Czyli jak ty użyjesz wyolbrzymienia to jest środek stylistyczny, metafizyka, a jak ja go użyję to jest walka z chochołem?

środek stylistyczny nie mający nic wspólnego z myśleniem dychotomicznym, to forma przekazu która ma na celu uwypuklić pewne fakty.

> Jakie fakty? Ja tu widzę obrazki nastawione na emocjonalną reakcję.

>> To zależy kim jesteś, jeżeli głupcem to mogło wywołać pewien dyskomfort.


Jakie fakty? Bo odpowiadając w ten sposób robisz to co mi zarzucasz, stawiasz chochoła.

Jak połączyłeś to z rozwojem osobistym pozostanie zagadką.


Odpowiedź jest bardzo prosta, dziwię się że na nią nie wpadłeś. Użyłeś tagu #rozwojosobistyznormikami, nie musiałem nic wiązać. Współczucie przyjęte, przekażę dalej, tylko że warte jest tyle co rady z tych obrazków.

Zamykanie się w bańce "o patrzcie normictwo głupie, bo nie rozumie przegrywów". Wyśmiewanie jest formą ignorancji.

> Myślenie dychotomiczne i generalizacja, ale w twoim kierunku zarzut jest trafny.


Jak nie odpowiadasz na moje pytania tylko próbujesz mnie zdyskredytować, do tego używasz zwrotu "normik" i masz tu konto od tygodnia to zostaje mi tylko generalizacja, a co do myślenia dychotomicznego, to cóż nikt nigdy nie wie kiedy padnie jego ofiarą ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale nie wydaje mi się żebym tak tutaj postąpił

Wyśmiewanie głupoty jako forma ignorancji? Czy ty czytasz co piszesz przed wysłaniem?


A Ty rozumiesz co czytasz? Tak wyśmiewanie jest formą ignorancji, bo nie zajmuje się próbą zrozumienia skąd się taka głupota bierze. I co później zrobisz z wyśmianiem, myślisz że wyśmianie coś rozwiąże?

Jak połączyłeś rady korzystne i niekorzystne w jedno? Blok bo dyskusja z tobą nie ma sensu.


Które według Ciebie są korzystne, a które niekorzystne i jaki sposób je połączyłem według Ciebie?
  • 5
Osobą która się zbłaźniła i atakowała jesteś ty, przeceniasz siebie, nie potrafisz przyznać do błędu i nieustannie atakujesz popełniając raz za razem błędy poznawcze https://wykop.pl/wpis/75240057/rozwojosobistyznormikami-heheszki


@raneli: Jakie błędy poznawcze? Gdzie? Dlaczego jest to popełnieniem błędu poznawczego? Dlaczego czujesz się atakowany? Dlaczego myślisz że przeceniam siebie? Dlaczego uważasz że powinienem przyznać się do błędu? Do jakiego błędu? Gdzie kłamałem? Porozmawiajmy o faktach. Potwierdź swoje zarzuty.
@23kulpamens: XD Nie powiem, że masz narcystyczne zaburzenie osobowości, ale wiele na to wskazuje, więc mam takie przypuszczenie xD Pisałem o tym wiele razy, a więc czytaj, ja się powtarzać już nie będę xD
XD Nie powiem, że masz narcystyczne zaburzenie osobowości, ale wiele na to wskazuje, więc mam takie przypuszczenie xD Pisałem o tym wiele razy, a więc czytaj, ja się powtarzał już nie będę xD


@raneli: Nie napisałeś żadnych konkretów, a czasem piszesz wprost żebym się domyślił. Dla mnie to są puste słowa. Co świadczy o moim rzekomym narcystycznym zaburzeniu osobowości? Znowu napiszesz coś w stylu domyśl się? Bo pisanie "wiele na to