Wpis z mikrobloga

@Lolenson1888 Mieszkał, a w sumie mieszkała jego mama dwa bloki ode mnie. Jak przyjeżdżał na obiad to się taka fama przez osiedle niosła i zawsze horda dzieciaków się czaiła pod klatką xD spoko facet, podpisywał nam zwykle bazarowe koszulki, nie miał wyjścia,bo by go banda ośmiolatków do auta nie wpuściła ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit:Później mieszkałem w Koszalinie i z opowieści kolegów słyszałem, że pan Mila taki fajny
@alexturner nie nie, tam się w berka bawiłem. Ja w wieżowcu przy królowej Jadwigi, obok była edeka, później samo, a na przeciwko technikum budowlane, bo aż się ojca spytałem co to za szkołą była. Chodziłem do podstawówki 4, a później do gimnazjum o tym samym numerze ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Szybki_Joe aa to kawałek obok :) ja do 3 ale w podstawówce już wyprowadziłem się. Z jednej strony dobrze bo bym skończył jako policjant albo budowlaniec a tak to skończyłem jako nikt ważny dla społeczeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wcfilmowe: za gówniaka strasznie jarałem się piłką i wszystkim co z nią związane. Pamiętam jak dostałem na urodziny parę złotych od babci. Postanowiłem że zaszaleje. Wysłałem ze sto listów do top piłkarzy z ekstraklasy, z prośbą o autograf (zaadresowane oczywiście na kluby). Był to rok 95/96. Wiecie kto mi odpisał jako jedyny? Czarek Kucharski. Ale swirowałem tym zdjęciem z autografem wśród kumpli z boiska. Dzięki Czarek, dla Ciebie to wtedy nic
@wcfilmowe: @Szybki_Joe Fajny, taki podwórkowy trochę napastnik. Dobra technika użytkowa, trochę niedoceniany, bo pół kariery zagrał we Wronkach i w sumie był w cieniu innych ligowych gwiazd. Pierwszy rok we Frankfurcie miał petarda, szkoda, że Eintracht spadł wtedy, bo był naprawdę w gazie. Po Mundialu chyba już trochę uznał, że więcej z kariery nie wyciśnie, szkoda.
  • 1
Wstawiłem sobie zdjęcie kryszałowicza troszkę dla beczki, troszkę z sentymentu, a tu proszę - tyle historii, sentymentu i analiz. Czasami wykop nie jest takim bagnem internetu jak się zdaje na co dzień ( ʖ̯)
@wcfilmowe: Z Kryszałowiczem kojarzą mi się charakterystyczna sylwetka: przygarbiony, często niechlujnie prowadzący piłkę, która mu się odbijała od kolan i goleni, ale swoje w Amice i kadrze strzelił. A i jeszcze kojarzę kultową przeróbkę wywiadu z Rasiakiem zrobioną syntezatorem Ivona i słynny tekst "Moim idolem był Paweł Kryszałowicz" xD.